Beyaza Altın Saray Kartonpiyer 13 cm
Beyaza Altın Saray Kartonpiyer 13cm l Dekonil
Beyaza Altın Saray Kartonpiyer 13cm l Dekonil
Beyaza Altın Saray Kartonpiyer 13cm l Dekonil
Beyaza Altın Poliüretan Saray Kartonpiyer 13*270 cm

Beyaza Altın Saray Kartonpiyer 13 cm (DGK021-BA)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : ₺53,81(KDV Dahil)
İndirimli : ₺38,35(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 59

Metre

Artır Azalt

Dekoratif İşlemeli Kartonpiyer

İşlemeli Saray Kartonpiyer Özellikleri

Saray Kartonpiyerin genişliği 13 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 1 metre Birim Fiyatımızdır. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Darbeye karşı dayanaklı, nem ve sudan etkilenmez, Çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz piyasadaki stropiyer ve köpük gibi değildir. 

İşlemeli kartonpiyerleri saray tavan uygulamalarına kombin olarak kullanılarak kusursuz bir tasarım elde edebilirsiniz. Kartonpiyerlerin renkleri saray tavanların renkleri ile takım olacak şekilde tasarlanmıştır.

İşlemeli Saray Kartonpiyer Nasıl Uygulanır ?

Uygulama yapacağınız alandaki tavan ölçülerine göre köşeleri 45 derecelik açı ile kesilmiş kartonpiyerleri kompresör çivi tabancası ile tavanınıza sabitleyebilirsiniz.İşlemeli saray kartonpiyerlerinin birleşim noktalarını daha kusursuz bir hale getirmek için birleşim noktalarında kartonpiyer köşe motiflerini tercih edebilirsiniz.

Saray Kartonpiyer Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımızın yaptığı örnek duvar çıta uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Saray Kartonpiyer Uygulama Videosu

RENK
Beyaza Altın
ÖLÇÜ
13 cm
Benzer Ürünler