Poliüretan Sütun Başlık Modelleri ve Fiyatları

Dekonil boyanabilir poliüretan sütun başlıklar, duvar ve tavan çıtaları tüm yaşam alanlarınızın ve mekanlarınızın vazgeçilmez dekoratif ürünleri haline gelmektedir. Yunan ve Roma mimarisini yansıtan en önemli mimari öğeleri olan poliüretan sütun başlıklar mekanlarınızı daha zengin bir görünüme kavuşturuyor. Poliüretan sütun başlıkları tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabilirsiniz. Tarihin dokularını günümüze taşıyan sütun başlıklar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir. Ayrıca darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

Poliüretan sütun başlıkları Nerelerde Kullanabilirim?

Günümüzde dekorasyonun bir parçası haline gelen boyanabilir poliüretan sütun başlıklarımızı tüm yaşam alanlarınızda tercih edebilirsiniz. Örneğin; Düğün salonu girişlerin de sahnelerde, eğlence merkezlerinde, villa girişlerinde özel yapılı köşkler ve saraylarda kullanabilirsiniz.

Poliüretan sütun başlıkların Özellikleri Nelerdir?

Poliüretan sütun başlıklar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir.

Boyanabilir poliüretan sütun başlıkları yarım sütun ya da tam tam sütun olarak tercih edebilirsiniz. Boyanabilir poliüretan sütun başlıkları iç cephe de tercih ettiğiniz gibi dış cephelerde de tercih edebilirsiniz.

Boyanabilir Poliüretan sütun başlıklar darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

Boyanabilir Poliüretan Sütunun boyu: 2 metredir.

Sütunun başlık kısmının boyu:40 cm’dir ve ayak kısmı:20 cm’dir.

Toplam boyu:2,60 cm’dir. Boyanabilir Poliüretan Sütunun çapı :30 cm’dir.

Poliüretan sütun başlıklar Nasıl Montaj Edilir?

Boyanabilir poliüretan sütun uygulamasını silikon ya da video yardımıyla yapabilirsiniz. İlk olarak ayak kısmını yerleştirip daha sonra gövde kısmını yerleştirebilirsiniz ve son olarak başlık kısmının montajını sağlayabilirsiniz. Boyanabilir Poliüretan sütun başlıkları dilerseniz iç ya da dış cephe boyalarıyla boyayabilirsiniz veya ham haliyle tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR