$62.81 KDV Dahil
$75.37 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$62.81 KDV Dahil
$75.37 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$62.81 KDV Dahil
$75.37 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$62.81 KDV Dahil
$75.37 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı

Ahşap Desenli duvar kağıdı modelleri birbirinden güzel ve zengin model seçeneklerini Dekonil'de bulabilirsiniz. Ahşap duvar kağtları ile evlerinizde, iş yerlerinizde ve ortak yaşam alanlarınız da şık bir görünüme imza atabilirsiniz… Ahşap Desenli duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Güncel model ve fiyat seçenekleri ile sizleri dekonil.com'a bekliyoruz.

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Ölçüleri

Ahşap Desenli duvar kağıdı modellerimizin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Ahşap desenli duvar kağıdı modellerimizin ölçüleri; 5 m²- 10 m² - 16 m² olmak üzeredir.

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri

Ahşap Duvar Kağıdı modellerimizin hafif vinil, ağır vinil, kağıt olarak seçenekleri mevcuttur. Duvar kağıdı modellerimizin çoğu vinil tabanlı duvar kağıdıdır. Vinil tabanlı duvar kağıdı olmasının en büyük avantajı ise daha kaliteli olması ve nemli be ile silinebilir olmasıdır.Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerimiz uzun ömürlüdür. Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerinin temizliğide oldukça kolaydır.Duvar Kağıtlarımız rulo olarak satılmaktadır.

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Ahşap Desenli duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Damask duvar kağıdı modellerinizi evlerinizde, iş yerlerinizde, eğlence merkezlerinde, kafelere tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama tekniği tek duvar desenli ve diğer duvarları düz desenli bir duvar kâğıdı kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ortamı derinlik hissi ve eşsiz bir görünüm kazandırmasıdır. Sizlerde salonunuzda tv  arkasında , yemek masasının olduğu bölümde, genç odası ve yatak odasında yatak kısmında Ahşap desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz…

Ahşap Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

Ahşap Desenli Duvar Kağıdını uygulanacak alanın ölçüleri alınır. Daha sonra desenler yan yana gelecek şekilde yerde kesilir ve sonra tutkal yardımıyla desen takibi olacak şekilde uygulanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR