Dekorasyon Yardımcı Ürünler

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı Tukal Çeşitleri

Duvar kağıdı Toz Tutkal

Yerli üretim, her türlü duvar kağıdı yapıştırmak için ideal yapıştırıcıdır. Mükemmel film oluşturucu özellikleriyle selüloz temelli, suda eriyebilen polimerdir. Selülozik yapısı nedeniyle, kağıt gibi diğer selüloz maddeleri için çok iyi bir yapıştırıcı olma özelliğine sahiptir. Bu nedenle, ya tek başına ya da diğer polimerler ile mükemmel duvar kağıdı tutkalı olma özelliğini gösterir. 

Duvar kağıdı Ovalit Sıvı Tutkal

Yumuşatıcı ve Solvent içermeyen Kullanıma Hazır Polimer Bazlı Sıvı Ovalit Duvar Kağıdı Yapıştırıcısıdır. Avantajları, Kullanıma Hazır. Rutubetten etkilenmez, Şeffaf olarak kurur.  Menşei Türkiye'dir.

Tekstil Duvar Kağıtları, Ağır Vinil Duvar Kağıtları ve Tüm Duvar Kağıtları yapışmasında kullanılır. Duvar Kağıdı Tutkal içine Karıştırarak kullanılabilir.

Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı Nasıl Hazırlanır?

Toz tutkalı soğuk su ile karıştırarak jöle kıvamına gelinceye kadar karıştırmalısınız. Tutkalınız kıvam aldıktan sonra yaklaşık 15 dakika bekleterek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Elde edeceğiniz karışım duvar kağıdı uygulamanız için yeterli olacaktır.

Duvar Kağıdınızı ister kendiniz isterseniz ustanız uygulasın ihtiyacınız olacak yardımcı ürünleri, araç ve gereçleri Dekonil.com 'dan kolaylıkla ve güvenilir bir Şekilde online satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR