Toplam 100 / 235 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Geometrik Desenli Duvar Kağıdı

Geometrik Desenli duvar kağıdı modelleri birbirinden güzel ve zengin model seçeneklerini Dekonil'de bulabilirsiniz. Geometrik duvar kağtları ile evlerinizde, iş yerlerinizde ve ortak yaşam alanlarınız da şık bir görünüme imza atabilirsiniz… Geometrik Desenli duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Güncel model ve fiyat seçenekleri ile sizleri dekonil.com'a bekliyoruz.

Geometrik Desenli Duvar Kağıdı Ölçüleri

Geometrik Desenli duvar kağıdı modellerimizin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Geometrik desenli duvar kağıdı modellerimizin ölçüleri; 5 m²- 10 m² - 16 m² olmak üzeredir.

Geometrik Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri

Geometrik Duvar Kağıdı modellerimizin hafif vinil, ağır vinil, kağıt olarak seçenekleri mevcuttur. Duvar kağıdı modellerimizin çoğu vinil tabanlı duvar kağıdıdır. Vinil tabanlı duvar kağıdı olmasının en büyük avantajı ise daha kaliteli olması ve nemli be ile silinebilir olmasıdır.Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerimiz uzun ömürlüdür. Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerinin temizliğide oldukça kolaydır.Duvar Kağıtlarımız rulo olarak satılmaktadır.

Geometrik Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Geometrik Desenli duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Damask duvar kağıdı modellerinizi evlerinizde, iş yerlerinizde, eğlence merkezlerinde, kafelere tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama tekniği tek duvar desenli ve diğer duvarları düz desenli bir duvar kâğıdı kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ortamı derinlik hissi ve eşsiz bir görünüm kazandırmasıdır. Sizlerde salonunuzda tv  arkasında , yemek masasının olduğu bölümde, genç odası ve yatak odasında yatak kısmında Geometrik desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz…

Geometrik Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

Geometrik Desenli Duvar Kağıdını uygulanacak alanın ölçüleri alınır. Daha sonra desenler yan yana gelecek şekilde yerde kesilir ve sonra tutkal yardımıyla desen takibi olacak şekilde uygulanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR