Toplam 100 / 115 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Varaklı Duvar Kağıdı Modelleri ve Fiyatları 

Varaklı duvar kağıdı modelleri cazip fiyat seçenekleri ile Dekonil’de sizleri bekliyor. Geniş renk ve model seçeneklerinden oluşan Varaklı renk duvar kağıdı modelleri ile iş yerinizi veya evinizi kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Varaklı duvar kağıdı modelleri ve fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Varaklı Duvar Kağıdı

Varaklı duvar kağıtları, geniş duvar kağıdı ürün çeşitlerimiz ve cazip fiyat seçeneklerimiz ile Dekonil'de bulabilirsiniz. Simli ve altın varaklı duvar kağıtları ile ofisinizin, iş yerinizin veya evinizin duvarlarını hayalinizdeki şekilde süsleyebilirsiniz. Birbirinden modern varaklı duvar kağıdı modelleri en uygun ve kaliteli seçenekleri ile sadece Dekonil.com'da.

Varaklı duvar kağıdı modelleri birbirinden güzel ve zengin model seçeneklerini Dekonil'de bulabilirsiniz. Varaklı duvar kağtları ile evlerinizde, iş yerlerinizde ve ortak yaşam alanlarınız da şık bir görünüme imza atabilirsiniz… Varaklı duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Güncel model ve fiyat seçenekleri ile sizleri dekonil.com'a bekliyoruz.

Varaklı Duvar Kağıdı Ölçüleri

Varaklı duvar kağıdı modellerimizin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Varaklı duvar kağıdı modellerimizin ölçüleri; 5 m²- 10 m² - 16 m² olmak üzeredir.

Varaklı Duvar Kağıdı Özellikleri

Varaklı Duvar Kağıdı modellerimizin hafif vinil, ağır vinil, kağıt olarak seçenekleri mevcuttur. Duvar kağıdı modellerimizin çoğu vinil tabanlı duvar kağıdıdır. Vinil tabanlı duvar kağıdı olmasının en büyük avantajı ise daha kaliteli olması ve nemli be ile silinebilir olmasıdır.Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerimiz uzun ömürlüdür. Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerinin temizliğide oldukça kolaydır.Duvar Kağıtlarımız rulo olarak satılmaktadır.

Varaklı Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Varaklı duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Varaklı duvar kağıdı modellerinizi evlerinizde, iş yerlerinizde, eğlence merkezlerinde, kafelere tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama tekniği tek duvar desenli ve diğer duvarları Varaklı desenli bir duvar kâğıdı kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ortamı derinlik hissi ve eşsiz bir görünüm kazandırmasıdır. Sizlerde salonunuzda tv  arkasında , yemek masasının olduğu bölümde, genç odası ve yatak odasında yatak kısmında Varaklı duvar kağıdı kullanabilirsiniz…

Varaklı Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

 

Varaklı Duvar Kağıdını uygulanacak alanın ölçüleri alınır. Daha sonra desenler yan yana gelecek şekilde yerde kesilir ve sonra tutkal yardımıyla desen takibi olacak şekilde uygulanır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR