Boyanabilir Poliüretan Süpürgelikler Modelleri ve Fiyatları

Poliüretan Süpürgelikler, genellikle duvarların dip kısımlarına uygulanan ve duvarla döşemeyi birbirine bağlayan ürünler olarak kabul edilir. Süpürgeliklerin genel amacı, köşe bitişlerinde oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırmaktadır. Tüm bunlara ek olarak duvarı korurlar, çizilmelere karşı adeta bir kalkan görevi görürler. Bu nedenle de evlerin olmazsa olmaz parçalarından biridirler. Zemin kaplama işlemlerinden sonra süpürgeliklerin eklenmesi ile evlere son bir şık dokunuş yapılır.

Ancak şunu söylemekte de fayda vardır : süpürgeliklerin sadece duvar diplerinde kullanıldığı günler artık geride kaldı. Tavan süpürgelikleri günümüzde çok revaçta!

Poliüretan Süpürgelik Nedir?

Şık poliüretan süpürgelik modelleri, düz renk bir tavanın daha dikkat çekici, daha hoş bir görünüme kavuşmasını sağlar. Evlerinizi hareketlendiren ve içerisinde bulunduğu ortama derinlik katan bu ürünler, iç mekanları ferahlatmak için de kullanılırlar. Evin her bölmesine uygulanabilir olan tavan süpürgelikleri, çok çeşitli görünümlere sahip olabilir. Farklı malzemeden de üretilebilirler. Tavan kaplamalarından farklı olarak süpürgelikler, kaliteli malzemeden yapıldıklarında sararmazlar. Eskime veya eprime yapmazlar. İlk günkü şıklığı ile kullanıma devam etmek böylece mümkün olur. İstenilen yüksekliğe göre konumlandırılabilen, istenilen boy ve yükseklikte ayarlanabilen tavan süpürgelikleri, evinizi uygun fiyatlarla yenilemenizi sağlar, ferah bir hava katar. ürünleri genellikle sert plastik olan PVC’den üretilirler. Alçı veya strafor olmadıkları için daha kullanışlıdırlar.

Süpürgelik Nerelerde Kullanılır? Nasıl Uygulanır?

Süpürgelikleri, düğün salonlarından camilere, restoranlardan vitrinlere, kafelerden bireysel konutlara kadar çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Çok çeşitli renk ve modellerde üretilebilmektedir. lake süpürgelikler daha çok bireysel konutlarda, eskitme süpürgelikler ise daha büyük alanlarda tercih edilir. Genellikle altın, gümüş, eskitme ve beyaz renklerinde olurlar. Bu renkler arasında en çok tercih edileni beyaz ve eskitme olandır. Her tür tavana uygulanabilirler. Asma tavanlara, gergi tavanlara veya strafor tavanlara kolayca yapılabilir. Asma tavanlarda yer alan kötü görüntüler kapatır, gergi tavanların çekiciliğini arttırır, strafor tavana uygulanması ise daha az maliyetlidir. Tüm bu sebepler göz önünde bulundurulduğunda süpürgeliklerinin, yakın gelecekte daha çok tercih eidleceğini söyleyebiliriz.

Poliüretan Süpürgelikler

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR