Adawall Seyyah Duvar Kağıdı

SEYYAH DUVAR KAĞIDI KOLEKSİYONU

Bilge bir seyyah, herkesin takdir edeceği manzaraları bulma umuduyla diyar diyar dolanır dururmuş. Yedi düvelde görmediği, gezmediği yer kalmayana kadar seyahatlerine devam etmiş. Günlerden bir gün kendini ufak bir köyde bulmuş. Bu köyde insanların hepsi gülümser şarkılar söylermiş. İlk gördüğü yerliye sebebini sormuş “Ben her yere gezer dururum, ancak bu kadar mutlu insanı ilk defa bir arada gördüm. Neden herkes bu kadar neşelidir burada?”. Adam Seyyah’a dönmüş ve “Etrafına bak, ama dikkatli bak. İşte o zaman anlarsın. Biz her günün kıymetini bilip sürekli gördüğümüz manzaraları takdir etmeyi öğrendik.” demiş. Seyyah başını kaldırmış ve çevresine baktığında aklına gelen tek bir kelime olmuş: “zamansız”. Gezdiği yerlerde dikkatini sürekli gördüklerine hiç vermediğini fark etmiş. Aslında aradıkları her daim gözünün önünde, klasiklerin içindeymiş.

Adawall olarak farklı desenleri çok seviyoruz. Ancak gezginler gibi her yeri dolaşsak de farklılıktan sonra durgunluğa ve klasiğe dönüşü de takdir ediyoruz. Seyyah koleksiyonu da bize tam olarak bunu hatırlatıyor. Zamana yenik düşmeyen, her daim ilgi görecek klasik desenler ve renkleri bu koleksiyonumuzda sizlere sunuyoruz.

 

Seyyah; seyahat eden, uzak ülkeleri gezip dolaşan gezgin olarak tanımlanmakta. Yeni koleksiyonumuz Seyyah da, sizi diyar diyar gezdirip yine dinginlikte huzur bulmaya davet ediyor.

 

Adawall Seyyah 10m²

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR