Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 11,5 cm
Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 11,5 cm
Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 12cm
Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 12cm
Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 12cm
Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 12cm

Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 11,5 cm (DPS11520-D2-NEW)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $3.43
İndirimli : $2.86
Stok Miktarı : 9587,2

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Tokyo Ledli Boyanabilir Süpürgelik 11,5 cm

Dekonil Boyanabilir Süpürgeliğin genişliği 11,5 cm uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 1 metre Birim Fiyatımızdır. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp (2,4) metre ve katları olarak sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Süpürgelikte led yeri olup aldığınız süpürgeliğe led döşeme imkanınız vardır. Sitemizdeki fiyat 1 metre süpürgelik fiyatıdır,led dahil değildir.

Kargo ile teslimatta hasar oluşmaması için 12 metre altı siparişler 120 cm uzunluğunda gönderilmektedir.

Polimer Boyanabilir Süpürgelik Özellikleri

Boyanabilir duvar ve tavan profillerimizin; hammaddesi polimer malzemedir. Darbeye karşı dayanıklı, nem ve sudan etkilenmez, çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.

Boyanabilir Süpürgelik Ölçüsü

En: 11,5 cm

Derinlik: 2 cm

Boy: 240 cm 

Polimer Boyanabilir Süpürgelik Nasıl Uygulanır ?

Boyanabilir süpürgelik ürünlerimizin montajı testere ve silikon ile yapılmaktadır. Ürünlerimizi istediğiniz ölçülerde kesip silikon ile uygulama yapılacak alana yapıştırmanız ve silikon kuruyana kadar bant ile tutturmanız gerekmektedir. İhtiyaç halinde kompresör makinesi ile çivi uygulaması yapılarak montaj bitirilmektedir.

Boyanabilir Süpürgelik Uygulama Hizmeti

Montaj hizmetimiz mevcuttur. Mağazalarımızın olduğu illerde boyanabilir duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimizden destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Boyanabilir Süpürgelik Uygulama Videosu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
document.querySelector("#yatayOlcu").addEventListener("input", event => { if(document.querySelector("#dikeyOlcu").value){ console.log(event.currentTarget.value); document.querySelector("#olcuSonuc").value = document.querySelector("#dikeyOlcu").value * event.currentTarget.value; } }); document.querySelector("#dikeyOlcu").addEventListener("input", event => { if(document.querySelector("#yatayOlcu").value){ console.log(event.currentTarget.value); document.querySelector("#olcuSonuc").value = document.querySelector("#yatayOlcu").value * event.currentTarget.value; } }); -->