Biz Kimiz ?

 

2011 yılında kurulan Dekonil, ilk günden bu yana danışanlarının ve müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini oluşturmak amacını misyon edinmiştir. Geçen 13 sene içerisinde büyüyerek devam eden yolculuğumuz on yedi şubemizle Türkiye ve dünyaya adını duyurmuştur.

Geleneksel satış noktalarımızın yanı sıra e-ticaret kanalları ve dijital medya üzerinden yaptığımız çalışmalarla hizmet ağımız çok geniş bir alana yayılmış durumdadır.

Dekorasyonunu gerçekleştirdiğimiz binlerce ev, işyeri, ofis ve kurumsal binada temel gayemiz sıkça zaman geçirilen bu alanları daha yaşanılabilir bir hale getirmektir. Bu anlamda geçen her zaman diliminde daha ileriye gidebilmek amacıyla çalışmalarımızı, ürünlerimizi ve düşüncelerimizi yenilemeye gayret gösteriyoruz. 

 

 

Misyonumuz

 

Ar-Ge çalışması yapmak, dekorasyon alanıda ihtiyaç listesi belirlemek, belirlediğimiz ürünleri uygulama yaparak test aşamasından geçirmek ve ürünlerimizi satışa uygun hale getirmek, ürünlerimizi en iyi fiyat ve kalite ile sizlere sunmak temel amacımızdır.

Geçmiş yıllarda olduğu gibi şu anda da en büyük misyonumuz müşterilerimizin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamaktır. Kurulduğumuz günden bu yana ilke edindiğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımız artarak devam etmektedir. Gerek mağazalarımızda gerekse e-ticaret ortamlarımızda yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına en doğru çalışmaları gerçekleştirirken bir yandan da size en uygun ürünleri karşınıza en kolay şekilde sergileyebilmek istiyoruz. Bu anlamda e-ticaret satış alanlarımızı çok daha kapsamlı bir hale getirmek için gece gündüz çalışıyoruz

İnsanların evlerini geliştirerek yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamak.

 

Vizyonumuz

 

Geçen seneler içerisinde dünya pazarında edinmiş olduğumuz yer firmamız ve ülkemiz adına çok olumlu bir gelişmeydi. İlerleyen zamanlardaki temel gayemiz ise dekorasyon alanında ülkemizi en iyi şekilde temsil edip dünyada bir numaralı firma olmaktır.

Bu doğrultuda yapmayı sürdürdüğümüz ve sürdüreceklerimiz;

Mağaza sayısımızı arttırmak, corner mağazalar oluşturmak ve perakende ayağımızı e-ticaret kanalları ile her geçen gün daha da güçlendirerek devam etmektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR