Dekoratif Tavan ve Duvar Lambri Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif Tavan ve Duvar Lambri Modelleri ile artık bulunduğunuz mekanı gösterişli bir hale getirme zamanı! Birbirinden farklı en yeni modellerimiz ile kendi zevkinize ve isteğinize uygun profil seçeneklerini seçebilirsiniz. Dekoratif Lambrilerin ihtişamıyla gözlerinizi alamayacağınız dekorasyon modellerimiz ile sizlerle.

Dekoratif Tavan ve Duvar Lambri Modelleri ve Fiyatları uygun fiyatlarla ve taksitli ödeme seçenekleri ile online satın alabilirsiniz.

 

Ahşap Görünümlü Dekoratif Tavan ve Duvar Lambiri Video

 

 

Dekoratif  Tavan ve Duvar Lambri

Yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız, işe duvarlarınızı dekore etmekle başlayabilirsiniz.

Dekoratif tavan ve duvar lambri suya, rutubete, darbeye dayanıklı, kullanışlı dekoratif ürünümüzdür.

İç ve dış mekan dekorasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz çok kaliteli ve uzun ömürlü bir hammaddesi vardır.

Uzun seneler boyu kullanabileceğiniz kendi zevkinize göre dizayn edebileceğiniz, bulunduğunuz ortamı daha şık ve modern bir tarza dönüştürmek için başvuracağınız dekorasyon fikirlerindendir.

Boş bir duvar dekorasyonun yapılmasına sinyal verir. Doğru bir şekilde yapılarak evinize hoş bir görünüm verebilirsiniz. Seçilecek şık tasarımlı dekoratif tavan ve duvar lambri modellerimiz mekanı daha çarpıcı bir hale getirmek için iyi bir seçim. Yaşam alanlarınıza biraz daha hareket ya da doku katmak isterseniz farklı tasarımlarla istediğiniz yere uygulayabileceğiniz dekoratif tavan ve duvar lambri modellerimizle dizayn edebilirsiniz.

Dekoratif  Tavan ve Duvar Lambri Özellikleri

Dekoratif tavan ve duvar lambrilerimiz; Hammaddesi %70 kristal %30 antijottur. Darbeye karşı dayanaklı, nem ve sudan etkilenmez, çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz piyasadaki stropiyer ve köpük gibi değildir. Lambrinin genişliği 12 cm’dir.Temizliği son derece kolaydır. Hafif nemli bez yardımıyla silinebilir. İki ürün yan yana geldiğinde bağlantı ve ek yerleri belli olmaz, temiz bir görüntü sağlar. Dekoratif tavan ve duvar lambrilerin montajı son derece kolaydır. Ustaya gerek kalmadan herkes tarafından monte edilebilir.

Dekoratif  Tavan ve Duvar Lambri Nerelerde Kullanılır?

Banyolarda, balkonlarda, ofis dekorasyonunda, otel dekorasyonunda, mağaza dekorasyonunda, restourant dekorasyonlarında kullanılmak üzere üretilmiş lüks dekoratif lambiri modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır.

Su ve nemden etkilenmediği için dış mekan dekorasyonlarınızda da tercih edebilirsiniz.

İnce uzun mekanlar için mekanları bölmek adına bölücü panel olarak kullanabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızda sıcaklık ve zengin bir görsel etki sağlamak adına duvar ve tavan panelleri olarak kullanabilirsiniz.

Yatak odamınıza görsel etki sağlayarak yatak başı olarak kullanabilirsiniz.

Çalışma alanlarımızda daha zengin bir görüntü yaratmak adına çalışma masalarında kullanabilirsiniz.

Dolap kapaklarında ve tv ünitelerinde kullanabilirsiniz.

Akustik amaçlı kolon kaplamalarında kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR