Poliüretan Boyanabilir Kartonpiyer 8*10*240cm
Poliüretan Boyanabilir Kartonpiyer 8*10*240cm

Poliüretan Boyanabilir Kartonpiyer 8*10*200cm (KP004)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $26.31
İndirimli : $21.93
Stok Miktarı : 300

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Poliüretan Boyanabilir Kartonpiyer

Poliüretan Boyanabilir Kartonpiyer 8*10*200cm

 

Boyanabilir kartonpiyerin genişliği 8*10 cm uzunluğu 200 cm'dir. Sitedeki fiyatlarımız 1 metre için geçerlidir. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

 

Boyanabilir kartonpiyer modellerimiz duvar süslemelerinde tamamlayıcı olarak da kullanılmaktadır, Dekoratif boyanabilir kartonpiyer modellerimiz Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir. 

 

Dekoratif Boyanabilir Kartonpiyer Özellikleri

En: 8cm

Boy: 200cm

Derinlik : 10cm

Boyanabilir Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi %70 kristal %30 antijottur. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir. 

 

Dekoratif Boyanabilir Kartonpiyer Nasıl Uygulanır ?

 

Boyanabilir duvar çıta ve motiflerini uygulayacağınız alana hızlı kuruyan silikon ile yapıştırabilirsiniz. Silikon kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır. 

Beyaz mastik ile köşe birleşim yerleri, çıta kenarlarında kalan boşluklar ve motif birleşim doldurulur bu sayede kusursuz görünüm elde edilir.

Her türlü iç cephe boyası ile duvar çıta ve motifleri boyanabilmektedir.

 

Boyanabilir Duvar Çıtası Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde boyanabilir duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Ustalarımızın yaptığı örnek duvar çıta uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break