• Nisan 25, 2022

  Tavan Paneli Nedir?

  Tavan panel dekorasyon amaçlı kullanabildiği gibi ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır. Her alanda kullanabileceğiniz tavan panelleri şık ve göz alıcı olması halinde farklı avantajları beraberinde getirir. Tavan panelini uyguladığımız yerlerde mekan geniş ve ferah bir görünüme kavuşur. Aynı zamanda kolay temizlenir. Uzun süre kullanabilirsiniz deforme olmaz. Uyguladığımız alanlarda tavanlar diğer bölümlere göre en fazla yer ve düz alana sahip olması sayesinde istediğiniz ve hayal ettiğiniz tasarımları uygulamak çok kolaydır.

  tavan paneli, tavan paneli nedir, tavan paneli nerelerde kullanılır
 • Nisan 20, 2022

  Poliüretan genel olarak sıvı ve ısı yalıtımını sağlamak amacıyla inşaat ve tüm yapı sektörlerinde kullanılabilmektedir. Bu malzeme, yüksek basınç sağlayan özel makineler yardımıyla püskürtülmekte ve ilgili alanlara başarıyla uygulanmaktadır. Bu sırada makine içerisinde bulunan madde karışımı ısınıp sıvı hal alır. Poliüretan bunun sonucunda köpük halinde yüksek basınç ile dışarı çıkmaktadır.

  Poliüretan ısı ve sıvı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımı da sağlar. Uygulama ömrü oldukça uzun olan Poliüretan, iç ve dış mekanlara uygulanabildiği için kullanım alanı oldukça geniştir. Tüm bunların yanı sıra anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu için böcek ve haşerelerin yuva yapmasına engel olur.

  poliüretan, poliüretan nedir, poliüretan malzemelerin avantajları, poliüretan kullanım alanları,
 • Nisan 20, 2022

  Modern Ev Dekorasyon Fikirleri ve Trendleri 2022

   

  Moda kavramı, yalnızca bir sektörde var olmayan ve hayatın hemen her alanında kendisini belli eden bir yaşam tarzıdır. Modern ev dekorasyon fikirleri ve trendleri, evini modaya uygun bir şekilde düzenlemek isteyen müşterilerimiz için ön planda olmaya devam ediyor.

   

  Modern ev denildiğinde akla belli başlı kalıplaşmış görseller gelse de bu görsellerin dışına çıkmak oldukça kolaydır. Belirli bir tarzı ifade eden fikirler, modern dokunuşlar ile tamamlandığında ortaya daha hoş görüntüler çıkabilmektedir.

   

  2022 yılı itibarıyla ev dekorasyon alanında öne çıkan belli başlı trendler bulunmaktadır. Örneğin duvar kağıdı kullanımı veya duvar paneli kullanımı başlıca önerilen seçenekler arasında yer almaktadır.

   

  Bahsi geçen ürünlerin nasıl kullanılması gerektiği veya hangi formda tercih edilmesi gerektiği gibi sorularınızın cevapları için makalemizi okuyabilirsiniz.

  modern ev dekorasyonu fikirleri, 2022 trend dekorasyon, en şık duvar kağıtları, üç boyutlu duvar kağıdı önerileri, duvar paneli örnekleri
 • Nisan 07, 2022

  İç mekan dekorasyonları birçok ev sahibi için büyük önem arz eder. Son dönemlerde oldukça popüler olan iç mekan dekorasyonlarından bir tanesi de duvar çıtasıdır. Durum böyle olunca ev sahipleri en şık duvar çıtası modelleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir.

  Duvar çıtası, evinizin tüm atmosferini ekonomik ve pratik bir şekilde yenilemenizi sağlar. Trend olan bu uygulama sayesinde eviniz daha ferah ve daha konforlu gözükecektir. Ev dekorasyonunu görsel anlamda zenginleştirmenize olanak sağlayan bu uygulama, minimal veya klasik fark etmeksizin tüm dekorasyon tarzları için rahatlıkla uygulanabilmektedir.

  en uygun duvar çitaları, en şık duvar çitaları, duvar çitası modelleri, duvar çitası fiyatları, duvar çitasi özellikleri
 • Nisan 07, 2022

  Salon Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

   

   

  Salon dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler konusu oldukça geniş kapsamlı bir konudur. Salon dizaynında renkten dokuya birçok noktaya dikkat etmek ve özenle seçmek gerekiyor. Gün içinde vaktin en çok geçtiği yer şüphesiz salonlardır. Üstelik gelen misafirlerin salonda ağırlanması da salona özen göstermek için başka bir sebeptir. Hoş bir salon dekorasyonu ile geçirdiğiniz vakti daha verimli hale getirmeniz mümkün olacaktır. Ev ve salon tipine göre Salon Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?, Hangi Renkler Tercih Edilmelidir? Sizler İçin Tüm Püf Noktalarıyla Hazırladığımız, 2022 Salon Dekorasyonu İçeriğimizi Okuyun.

  salon dekorasyonu 2022, ev tipine göre salon dekorasyonu, salon dekorasyonu renk önerileri, Dikdörtgen Salon Dekorasyon, L Tipi Salon Dekorasyon, Kare Salon Dekorasyon
 • Ocak 07, 2022

  Gergi Tavan Nedir? 

   

  Gergi tavan, dekoratif aydınlatma ürünlerinden birisidir. Isı yoluyla şekle giren, çeşitli renk ve dokularda özel olarak üretilen alüminyum profillere ısıtıcı ile geçirilmesine veya sıkı geçirilmesi şeklinde uygulanıyor. Gergi tavan bulunduğunuz ortamı hem daha aydınlık hemde şık gösterir. Gergi tavanda, istediğiniz görseli istenilen boyut ve şekillerde size sunabiliriz. İstenilen şekle girebilecek bir esnekliğe sahiptir.Isı ve ışık yalıtımı özelliğine sahip olan gergi tavan, sadece tavanlarınıza değil duvarlarınızda ve dekoratif amaçlı her yerde uygulayabilirsiniz.Gergi tavan uygulamasını uzun yıllar kullanabilirsiniz. Sökülüp tekrardan farklı bir alana montajını sağlayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama ısı ve ışık yalıtımı ve görsel efekt vermek istiyorsanız gergi tavan sizin için en iyi dekoratif ürün olarak gözüküyor.

  gergi tavan , tavan dekorasyonu , dekorasyon fikirleri , gergi tavan fiyatları , gergi tavan çeşitleri
 • Aralık 29, 2021

  Dekorasyon Fikirleri; Dekoratif  Tavan ve Duvar Lambri

  Yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız, işe duvarlarınızı dekore etmekle başlayabilirsiniz.

  Dekoratif tavan ve duvar lambri suya, rutubete, darbeye dayanıklı, kullanışlı dekoratif ürünümüzdür.

  İç ve dış mekan dekorasyonlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz çok kaliteli ve uzun ömürlü bir hammaddesi vardır.

  Uzun seneler boyu kullanabileceğiniz kendi zevkinize göre dizayn edebileceğiniz, bulunduğunuz ortamı daha şık ve modern bir tarza dönüştürmek için başvuracağınız dekorasyon fikirlerindendir.

  Boş bir duvar dekorasyonun yapılmasına sinyal verir. Doğru bir şekilde yapılarak evinize hoş bir görünüm verebilirsiniz. Seçilecek şık tasarımlı dekoratif tavan ve duvar lambri modellerimiz mekanı daha çarpıcı bir hale getirmek için iyi bir seçim. Yaşam alanlarınıza biraz daha hareket ya da doku katmak isterseniz farklı tasarımlarla istediğiniz yere uygulayabileceğiniz dekoratif tavan ve duvar lambri modellerimizle dizayn edebilirsiniz.

  tavan ve duvar lambri , dekoratif lambri, lambri, dekoratif tavan ve duvar lambri
 • Nisan 09, 2021

  Murella İtalyan Duvar Kağıtları

  Öncü duvar kağıdı markası olan Zambaiti Parati Murella serisi İtalya mimarisinin mükemmelliğinden esinlenilmiştir. Murella İtalyan duvar kağıdı serisinde gördüğümüz, zarif damasklar, değerli mermer yansımaları ve kültürel değerlerinden yansımalar görmekteyiz.

  Zambaiti Parati’nin tüm duvar kağıtlarında olduğu gibi, bu serisi de İtalya’da üretilmiş ve İtalya’nin mükemmel mimarisinden esinlenilmiştir.

  Murella duvar kağırları ısı ve ses yatılımı sağlar, aynı zamanda murella duvar kağıtları yumuşak bezle silinebilir özellikleri bulunmaktadır. Menşeisi İtalya olan murella duvar kağıtları, gramajı yüksek ve çok kaliteli bir yapıya sahiptir.

  1 rulosu 10 metre karelik bir alanı kaplar, rulo halinde satılmaktadır ve tutkal ile duvara kolay bir şekilde montaj edilebilmektedir.

  İtalyan Duvar Kağıdı Murella Serisinin Duvar Kağıdının Ölçüleri;

  Eni 106 cm, boyu 10 metredir. 1 rulosu 10 metre kare alanı kaplamaktadır. 

  murella duvar kağıdı, murella italyan duvar kağıdı, murella classic, italyan duvar kağıdı