• Eylül 29, 2022

  Adawall Dante Duvar Kağıdı Kataloğu

   

  Yeni ile eskiyi birleştirerek oluşturulan Adawall Dante koleksiyonu vazgeçilmez desenleri ile duvarlarınızın en gözde parçası olacak. Tarihin desenlerini günümüzle harmanlayarak oluşturulan koleksiyon ile estetiği evlerinize taşıyabilirsiniz. Adawall Dante duvar kağıdı koleksiyonu ile tarihi ve bugünü doyasıya hissedebilirsiniz.

   

  Sıradan desenlerden ve hep aynı renklerden sıkıldıysanız Adawall Dante duvar kağıtları ile hayallerinizdeki duvarlara sahip olabilirsiniz. Estetik damask desenlerini modern dünya ile birleştirerek özgün tasarımlara ulaşmanızı istiyoruz. Yaşam alanlarınızın dekorasyonunu Adawall Dante duvar kağıtları ile tamamlayabilirsiniz. Birden fazla renk ve desen seçeneği ile tarzınıza özgü tasarımlara kavuşabilirsiniz.

   

  Adawall Dante koleksiyonunda duvar kağıtları nonwowen kağıttan üretilmiştir. Sağlığa zararlı maddeler içermediği için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  adawall dante duvar kağıdı kataloğu, adawall dante duvar kağıdı, dante duvar kağıdı, nonwomen kağıt
 • Eylül 22, 2022

  Aynalı Pleksi Şerit

   

  Her zaman aynalar ile yapılan dekorasyonlar kullanılan alanda şık ve modern bir etki sağlamaktadır. Kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz aynalı pleksi şeritleri her alanda kullanabilirsiniz. Aynalar kullanıldığı alana derinlik sağlamaktadır. Duvar süslemelerinde ön plana çıkan aynalı pleksi şeritler, ferah ve geniş bir ortam kazandırır. Boş duvarlarınızı aynalı pleksi şeritler ile değerlendirebilirsiniz.

   

  Çok fazla kullanım alanı olan aynalı pleksi şeritleri; mobilya, duvar, masa, sehpalarda ve tavanlarda görebildiğiniz gibi dış mekan süslemelerinde de sıkça karşımıza çıkmaktadır. Esnek bir yapıya sahip olup, kırılma ve çatlama yapmadığı için bahçelerde, balkonlarda, dış cephe süslemelerinde aynalı pleksi şeritleri kullanabilirsiniz.

  En çok tercih edilen lambri modellerimiz olan 12 cm lik lambrilerimizin iç kısımlarına birebir uyum sağlamaktadır. Böylelikle yeni ve farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. İki farklı renk ve boyut seçeneği ile size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Her zaman kullanabileceğiniz aynalı pleksi şeritleri söküp tekrardan kullanabilirsiniz.

  aynalı pleksi şerit, aynalı pleksi, pleksi şerit, aynalı pleksi şerit nerede kullanılır
 • Eylül 15, 2022

   

  Led bar çubuk, sıklıkla kullanılan bir aydınlatma ürünüdür. Sadece aydınlatma ürünü olarak değil aynı zaman da dekoratif ürün olarak kullanılmaktadır. Kullandığınız alanda yaydığı ışık sayesinde ferah ve aydınlık bir ortama kavuşmanızı sağlamaktadır. Led bar çubuk, iç ve dış mekan dekorasyonun aydınlatmasının olmazsa olmazlarındandır.

  Farklı renk ve boyutları ile uygulayacağınız alana göre seçim yapmanız sağlamaktadır. Birden fazla renk seçeneği ile size en uygun olanı seçebilirsiniz. Farklı dekoratif ürünlerimiz ile kombinasyon yapıldığı zaman ortaya çok şık sonuçlar çıkıyor. Led bar çubukları uygulamayı en sevdiğimiz ürünümüz lambrilerdir. İkisinin birbiriyle uyumu göz alıcıdır. Led bar çubuklar, tv ünitelerinde kullanıldığı zaman evinizin ambiyansı ve dokusunu değiştirmekle kalmayıp aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Duvar ve tavan süslemelerinde tercih edebilirsiniz. Dekonil olarak dekorasyon alanında sıkça tercih ettiğimiz led bar çubuklar ile hayalinizdeki tasarımları yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

  led bar çubuk, led çubuk, led aydınlatma, led bar çubuk nerelerde kullanılır
 • Eylül 08, 2022

   

  Yaşam alanlarınızın farklılığını konuşturmak için küçük dokunuşlar her zaman etkilidir. Bunu daha da mükemmel kılmak dekoratif elegance lambri ile mümkün. Etkileyici ve dinamik bir görünüme sahip olmak için her yerde tercih edebilirsiniz.

  Dekoratif Elegance Lambri, duvar ve tavanlarınıza estetik ve modern dokunuşlar sağlamak için ürettiğimiz dekorasyon ürünümüzdür. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz dekoratif elegance lambri modelimiz ile yeni ve farklı tasarımları yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz. Birden farklı renk seçeneği ve boyanabilir olması özelliği ile zevkinize uygun her tasarımı duvarlarınızda ve tavanlarınızda görebilirsiniz.

  Restaurant, otel, mağaza, ofis, ev, banyo ve balkon dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen dekoratif elegance lambri dekoratif ürünümüz ile sizde kendinize özgü dokunuşları hayata geçirebilirsiniz. Fabrika satış mağazası olarak dekoratif elegance lambri ürünümüz, hem çok kaliteli hemde uygun fiyatlıdır.

  dekoratif elegance lambri, lambri, dekoratif lambri, dekoratif elegance boyanabilir lambri
 • Eylül 01, 2022

   

  Poliüretan söve, süsleme amaçlı kullanılan dekorasyon ürünüdür. Dış cephe dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. En fazla kullanılan alanlar dış cephelerdir. Farklı söve ürünleri ile dekore edildiğinde dış cephelerde çok şık ve eşsiz tasarımlara kavuşabilirsiniz. Poliüretan sövelerin avantajlarından biri de; kapı ve pencerelere gelecek olan yağmur sularının zararlarından korumaktır. Aynı zamanda şık ve estetik olması sayesinde dekorasyon ürünü olarakta sıklıkla tercih edilmektedir. Poliüretan ham maddeden üretildiği için uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı poliüretan sövelerle estetik bir görünüm sağlarken, aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı da sağlamış oluyorsunuz.

  poliüretan söve, poliüretan nedir, poliüretan kullanım alanları, poliüeretan süpürgelik
 • Ağustos 25, 2022

   

  Yeryüzünde seyahat eden, yeni yerler keşfetmekten ve uzak ülkeleri gezmekten keyif alan gezginler, seyyah olarak tanımlanmaktadır. Koleksiyonumuz Seyyah’da, sizi diyar diyar gezdirip yine dinginlikte huzur bulmaya davet ediyor. Zamana yenik düşmeyen, her daim ilgi görecek klasik desenler ve renkleri bu koleksiyonumuzda sizlere sunuyoruz.

   

  Duvarlarınıza uygulayacağınız Adawall Seyyah duvar kağıtları ile hem boyut hemde derinlik katabilirsiniz. Farklı renk ve desenleri ile istediğiniz zamansız tasarımları duvarlarınıza taşıyabilirsiniz. Adawall Seyyah koleksiyonu ile duvarlarınızın dekorasyonunda sakinleştirici ve huzur verici bir ambiyansa kavuşabilirsiniz. Özgün ve zamansız duvarlara Adawall Seyyah koleksiyonu ile sahip olabilirsiniz.

  adawall seyyah duvar kağıdı, duvar kağıdı, adawall duvar kağıdı, seyyah duvar kağıdı
 • Ağustos 18, 2022

   

  Sıcak bir Akdeniz esintisi ile sizleri karşılayan koleksiyonumuz “Maki”. Sakin ve dinlendirici bir ambiyans yaratırken mekanlarınızı Akdeniz’in o şirin ve rahatlatıcı evlerine özgü aydınlık ve ferah bir görünüme ulaştırmayı amaçlıyoruz. İstediğiniz özgün duvarlara Decowall Maki duvar kağıtları ile sahip olabilirsiniz. İster salonlarınızda isterseniz mutfaklarınızda kullanabileceğiniz duvar kağıtları ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. İç mekanlarda kullanılan renk ve desenlerin yarattığı etkiler çok farklıdır. Decowall Maki koleksiyonumuzda kullandığımız açık maviler, toprak yeşili ve sıcak tonlar, uyguladığımız alanda ferah ve aydınlatıcı bir ambiyans yaratmaktadır. Desen seçimleriniz ile duvarlarınıza hareket katarak ve sevdiğiniz renkleri kullanarak duvarlarınızda göz alıcı değişimler sağlayabilirsiniz.

  decowall maki duvar kağıdı, decowall duvar kağıdı, duvar kağıdı, maki duvar kağıdı
 • Ağustos 11, 2022

  Köşe Modülü Nedir?

   

  Köşe modüllerini duvar ve tavan süslemelerinde tercih edebilirsiniz. İstediğiniz tasarımları duvarlarınızda görmek, yaşam alanlarınızın atmosferinin değiştiğini hissetmek size çok iyi gelecek. Tavandan zemine kadar pürüzsüz ve pratik bir şekilde uygulayabileceğiniz köşe modülleri ile, her alanda istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz.

  İç mekan dekorasyonlarında sıkça kullanılan koşe modülleri, uyguladığınız alanın ambiyansını pratik ve ekonomik bir şekilde değiştirmektedir. Evlerde sıkça tercih edilen ürünümüz ile ferah bir görünüme kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda köşe modülü, duvar süslemelerinde lambri ürünümüzü tercih ettiyseniz kalan kenar boşluklarını doldurmak ve daha net ve temiz bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacak dekorasyon ürünümüzdür.

  köşe modülü, köşe modülü nedir, dekoratif köşe modülü