Poliüretan Oval Sütun Ayak 20cm | Dekonil
Poliüretan Oval Sütun Ayak 20cm | Dekonil

Poliüretan Tam Oval Sütun Ayak 20cm (DPT5920)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $91.65
İndirimli : $89.48
Stok Miktarı : 20

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 adet icin geçerlidir.

ADET

Artır Azalt

Poliüretan Boyanabilir Oval Sütun Ayak

Sütun Ayak Ölçüsü: Yükseklik : 16 cm Üst Genişlik : 22,5 cm Alt Genişlik : 35 cm

Poliüretan sütun Ayakları Nerelerde Kullanabilirim?

Dekonil boyanabilir poliüretan sütun Ayaklar, duvar ve tavan çıtaları tüm yaşam alanlarınızın ve mekanlarınızın vazgeçilmez dekoratif ürünleri haline gelmektedir. Yunan ve Roma mimarisini yansıtan en önemli mimari öğeleri olan poliüretan sütun Ayaklar mekanlarınızı daha zengin bir görünüme kavuşturuyor. Poliüretan sütun Ayakları tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabilirsiniz. 

Poliüretan sütun Ayakların Özellikleri Nelerdir?

Poliüretan sütun Ayaklar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir. Boyanabilir poliüretan sütun Ayakları iç cephe de tercih ettiğiniz gibi dış cephelerde de tercih edebilirsiniz. Boyanabilir Poliüretan sütun Ayaklar darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break