MDF Profilleri

MDF Lambri

Çeşitli ahşap liflerinin birbiri ile karıştırılıp sıkıştırılması sonucunda mdf lambriler ortaya çıkar. Mdf lambrilerin üretiminden sonra üzeri pvc ile kaplanır ve çeşitli dekoratif görünümler elde edilir. Mdf lambrilerinin diğer lambrilerden en büyük farkı, geniş renk skalasıdır. Ahşap renklerine nazaran, lacivert, gri ve tonları, turuncu ve kırmızıya yakın sıcak renkler gibi birden fazla renk seçeneğine sahiptir. Mdf lambri darbeye dayanıklıdır, su ve nemli ortamdan etkilenir. Su ve nemli bir bölgede lambri uygulamayı düşünürseniz polimer malzemeli ya da dış cephe lambrilerimizi tercih edebilirsiniz.

MDF Seperatör

MDF seperatörler genellikle dekorasyonun ve uyumun arandığı alanlarda kullanılır. MDF seperatör modelleri ile ara bölme, oda bölme şeklinde dekorasyonlar yapabilirsiniz. Kullanım alanı geniş olan seperatörler, ev tipi gibi yerlerde uygun olabileceği gibi ofis tipi kullanım için de uygundur. Oda ayırıcı paravan olarak da bilinmek ile beraber ayrıca görülmesi istenmeyen alanların kapatılmasında da tercih edilmektedir. Son zamanlarda tekrar trend olan mdf seperatörler; koridor ve kabin oluşturmak için sıkça tercih edilen yöntemlerden. Ev/ofis içerisinde kayıp alan olarak nitelendirilebilecek yerleri kullanıma kazandırarak verimlilik oluşturmasının yanı sıra isteğe bağlı olarak çok amaçlı ev eşyası olarak da tasarlanabilir ve hem modern, hem de nostaljik (vintage) bir görünüm verir.

MDF Süpürgelik

MDF süpürgelikler çok uzun yıllardır ev, işyerleri ve diğer yapılarda kullanılmaktadır. Tavan ile duvar arasındaki geçişleri belirginleştirerek eve biçimsel bir yapı katan süpürgelikler basit fakat popüler bir dekorasyon sistemidir. Önceki yıllarda duvara ya da yere uygulanan fayanslarla aynı malzemelerden uygulanan süpürgelikler son yıllarda mdf malzemeden üretilerek kullanılmaktadır. Dekorasyonu tamamlayıcı önemli bir unsur olarak kullanılan süpürgeliklerin yapısı ve şekli itibariyle çeşitleri bulunmaktadır.

MDF ÜRÜNLER

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR