Dış Cephe Lambri Modelleri ve Fiyatları

Dış Cephe Lambri Modelleri ile artık bulunduğunuz mekanı gösterişli bir hale getirme zamanı! Birbirinden farklı en yeni modellerimiz ile kendi zevkinize ve isteğinize uygun profil seçeneklerini seçebilirsiniz. Lambrilerin ihtişamıyla gözlerinizi alamayacağınız dekorasyon modellerimiz ile sizlerle.

Dış Cephe Lambri Modelleri ve Fiyatları uygun fiyatlarla ve taksitli ödeme seçenekleri ile online satın alabilirsiniz.

Dış Cephe Lambiri Video

 

Dış Cephe Lambri

Yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız, işe duvarlarınızı dekore etmekle başlayabilirsiniz.

Dış Cephe duvar paneli; sanayileşmenin ürettiği ve geleneksel yöntemler yerine çeşitli yapı malzemelerinden oluşan, yüksek performanslı yeni bir iç yapı bölmesidir. Çevre koruma, enerji tasarrufu ve kirlilik içermeyen, hafif, sismik direnç, yangın / ısı koruma, ses yalıtımı, hızlı inşaat gibi birçok belirgin avantajı vardır, modern mimari için ideal bir enerji tasarrufu sağlayan duvar malzemesidir.Renk ve doku çeşitliliğinin oldukça fazla olması kullanıcıların öncelikli tercih sebeplerindendir.

Dış Cephe Lambri Özellikleri

Dış Cephe lambrilerimiz suya, rutubete, darbeye dayanıklıdır, hammaddesi kompozittir, lüks dekoratif lambiri profilleri modellerimiz hem duvar dekoru hem de tavan dekorasyonunda kullanılmaktadır.

Dış Cephe Lambri Nerelerde Kullanılır?

Banyolarda, balkonlarda, ofis dekorasyonunda, otel dekorasyonunda, mağaza dekorasyonunda, restourant dekorasyonlarında kullanılmak üzere üretilmiş lüks dekoratif lambiri modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır.

Su ve nemden etkilenmediği için dış mekan dekorasyonlarınızda da tercih edebilirsiniz.

Yaşam alanlarımızda sıcaklık ve zengin bir görsel etki sağlamak adına duvar ve tavan panelleri olarak kullanabilirsiniz.

Çalışma alanlarımızda daha zengin bir görüntü yaratmak adına çalışma masalarında kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR