Poliüretan Söve Modelleri

Binaların dış cephelerine estetik kazandırmak amacı ile uygulanan ve dışarıdan gelecek her türlü sıvı maddeden korumayı amaçlayan cephe profillerine denir. Bu profiller, son yıllarda dekorasyona verilen önem ile birlikte pencere ve kapıların kenarlarına dikey olacak şekilde ve dörtkenarına çerçeve şeklinde uygulanmaktadır.

Poliüretan Söve Özellikleri

Yapılarınızın estetik görünümünü de artırdığı için binanıza değer katmaktadır. Bu ürünler binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanımlı bir izolasyon malzemesidir. Özellikle pencere etraflarında kullanılan bu ürün zeminden daha yüksek bir boyut vermektedir. Ancak daha dekoratif bir görünüm için isteğe bağlı olarak iç cephede de kullanılabilmektedir.

Poliüretan Söve Fiyatları

Sizler için ürettiği bu ürünün bir çok modellerine bakabilir ve size uygun olan modeli bulduğunuzda fiyat teklifi veya detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz ürünü daha kısa sürede ve en iyisi olarak sizlere sunabiliriz.

Poliüretan Söve

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR