Toplam 100 / 827 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

AdaWall Duvar Kağıdı

AdaWall, Türkiye'nin en büyük duvar kağıdı üreticisidir. Kalıcı değer yaratan işçilik ve ileri teknoloji arasındaki uyum, AdaWall'un en iyi duvar kağıdını oluşturmaya yönelik ürün felsefesidir. Eşsiz tasarımları üstün kalite ile birleştirip mükemmeli sunmaktayız.

Adawall Duvar Kağıdı Modelleri

AdaWall 130 kişilik genç ve dinamik bir çalışma ekibine sahip, işletmesi içerisinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı AR-GE ve Tasarım Merkezi olan, kendi elektriğini kendi üreten, sosyal tesisleri olan, bayileri tarafından Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde ürünleri satılan, 100’ün üstünde ülkeye ihracat yapan, Türkiye’nin yapısal olarak en büyük ve en modern duvar kağıdı fabrikasıdır. Tesisimizde duvar kağıtlarının yanı sıra “AdaWall Home” markası altında perde, döşemelik kumaş, yastık, puf koltuk, masa örtüsü, tepsi gibi ev dekorasyonunda kullanılan ürünler de üretmekteyiz. Bu nedenle AdaWall için kısaca “Desen ve İnovasyon Fabrikası” demek çok daha doğru olacaktır.

Adawall Duvar Kağıdı Katalogları

 

 

AdaWall olarak ne yaptığımızı değil ne kadar farklı yaptığımızı önemsiyoruz. Bizim için iyi tasarım YENİLİKÇİDİR. İyi tasarım KULLANIŞLIDIR. İyi tasarım ESTETİKTİR. Dolayısıyla da iyi tasarım ürünün satılmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, markamızı “Made in Turkey” destekçisi olarak görüyoruz; özellikle de bilgiyle, ustalıkla ve aşkla üretilen ürün portföyümüzde. Dünya markası olma yolunda ilerleyen firmamız, fiziksel ve finansal sermayeyle değil, entelektüel sermayeyle marka olunduğunun bilincinde olup “FARKLI” ürünler üretmeye ve yaptığımız işlere değer katmaya devam ediyor.

Adawall Duvar Kağıtları

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR