Mantar Görünümlü Duvar Kağıdı

Mantar Görünümlü duvar kağıdı modelleri birbirinden güzel ve zengin model seçeneklerini Dekonil'de bulabilirsiniz. Mantar Desenli duvar kağtları ile evlerinizde, iş yerlerinizde ve ortak yaşam alanlarınız da şık bir görünüme imza atabilirsiniz… Mantar Görünümlü duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Güncel model ve fiyat seçenekleri ile sizleri dekonil.com'a bekliyoruz.

Mantar Görünümlü Duvar Kağıdı Ölçüleri

Mantar Görünümlü duvar kağıdı modellerimizin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Mantar Desenli desenli duvar kağıdı modellerimizin ölçüleri; 5 m²- 10 m² - 16 m² olmak üzeredir.

Mantar Görünümlü Duvar Kağıdı Özellikleri

Mantar Desenli Duvar Kağıdı modellerimizin hafif vinil, ağır vinil, kağıt olarak seçenekleri mevcuttur. Duvar kağıdı modellerimizin çoğu vinil tabanlı duvar kağıdıdır. Vinil tabanlı duvar kağıdı olmasının en büyük avantajı ise daha kaliteli olması ve nemli be ile silinebilir olmasıdır.Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerimiz uzun ömürlüdür. Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerinin temizliğide oldukça kolaydır.Duvar Kağıtlarımız rulo olarak satılmaktadır.

Mantar Görünümlü Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Mantar Görünümlü duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Damask duvar kağıdı modellerinizi evlerinizde, iş yerlerinizde, eğlence merkezlerinde, kafelere tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama tekniği tek duvar desenli ve diğer duvarları düz desenli bir duvar kâğıdı kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ortamı derinlik hissi ve eşsiz bir görünüm kazandırmasıdır. Sizlerde salonunuzda tv  arkasında , yemek masasının olduğu bölümde, genç odası ve yatak odasında yatak kısmında Mantar Görünümlü duvar kağıdı kullanabilirsiniz…

Mantar Görünümlü Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

Mantar Görünümlü Duvar Kağıdını uygulanacak alanın ölçüleri alınır. Daha sonra desenler yan yana gelecek şekilde yerde kesilir ve sonra tutkal yardımıyla desen takibi olacak şekilde uygulanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR