Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 4cm
Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 4cm
Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 4cm | Dekonil
Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 4cm | Dekonil
Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 4cm

Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 4cm (DP85008-D2)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $2.98
İndirimli : $2.48
Stok Miktarı : 9813,8

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 

Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası 4 cm 

Boyanabilir duvar çıtanın genişliği 4 cm uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatlarımız 1 metre için geçerlidir. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Kargo ile teslimatta hasar oluşmaması için 36 metre altı siparişler 120 cm olarak gönderilmektedir. Teslimat ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Poliüretan duvar çıtası modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır, Poliüretan boyanabilir duvar çıta modellerimiz mobilya süslemeleri kapı ve ayna süslemelerinde, duvar pano çerçeve dekor çalışmalarında kullanılmaktadır.Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir. 

Poliüretan Duvar Çıtası Özellikleri

En: 4 cm

Boy: 240 cm

Boyanabilir Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi poliüretandır. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.  

Poliüretan Boyanabilir Duvar Çıtası Nasıl Uygulanır ?

Boyanabilir duvar çıta ve motiflerini uygulayacağınız alana hızlı kuruyan silikon ile yapıştırabilirsiniz. Silikon kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır. 

Beyaz mastik ile köşe birleşim yerleri, çıta kenarlarında kalan boşluklar ve motif birleşim doldurulur bu sayede kusursuz görünüm elde edilir.

Her türlü iç cephe boyası ile duvar çıta ve motifleri boyanabilmektedir.

Boyanabilir Duvar Çıtası Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde boyanabilir duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Ustalarımızın yaptığı örnek duvar çıta uygulama videosunu izleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break