Toplam 100 / 449 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Decowall Duvar Kağıtları

Decowall duvar kağıtları Türkiye’de ki öncü duvar kağıdı markalarından biridir. Birbirinden güzel renk ve desen seçeneğini en iyi kalite ile müşterisine sunan Decawall, duvar kağıtlarını Mersin’deki fabrikasında üretmektedir. Aynı zamanda Türk ve Avrupa standartlarının üzerinde üretim yapan ilk ve tek markadır. Üretimi yaparken İtalyan asıllı son teknoloji makineler kullanılmaktadır. Ürünlerinin kalitesinin dışında kreatif tasarım ekibi tarafından tüm desen ve modeller özgün ve trendleri yakalayan çizgidedir. Tasarımlarında genel olarak doğadan ve tarihten ilham alan dokular tercih etmektedirler. Doğaya saygılı bir marka olmak Decowall’ın diğer markalardan ayrılmasını sağlamakta ve doğa dostu olmak temel vizyonlarını oluşturmaktadır.

Decowall Duvar Kağıdı Koleksiyonları

 

 

Decowall Orlando Duvar Kağıdı, Decowall Deco Stone Duvar Kağıdı, Decowall Armani Duvar Kağıdı, Decowall Harmony Duvar Kağıdı, Decowall Armani Duvar Kağıdı, Decowall Retro Duvar Kağıdı, Decowall Astor Duvar Kağıdı, Decowall Royal Port Duvar Kağıdı, Decowall Crown Duvar Kağıdı, Decowall Lamos Duvar Kağıdı, Decowall Deco Kids Duvar Kağıdı, Decowall Vitoria Duvar Kağıdı, 

Decowall Duvar Kağıdı Özellikleri

Duvar kağıtlarımızın, duvarda kalma ömrü 15 yıldır. Boya ile kıyaslandığında uzun vadede maliyet açısından oldukça avantajlıdır. Evinizin bütün duvarlarında duvar kağıdı kullanılması, ses ve ısı yalıtımı konusunda artı avantaj sağlamaktadır. Duvar kağıdı değiştirilmek istendiğinde zemin, yeniden duvar kağıdı uygulamaya hazır hale getirilir (zemin garantisi).

TÜRKİYE’DE BİR İLK son teknoloji ve hızlı coating(kaplama) makinesi ile taban kağıdı PVC kaplaması fabrikamız bünyesinde yapılmaktadır. Alt zeminden yüzeye herhangi bir nem yada rutubet gibi durumlar yaratmaz. Temizlenmesi kolaydır. Suya ve güneşe dayanıklılığı yüksektir. Altın ve gümüş gibi metalik renklerde oksitlenme ihtimali söz konusu değildir.

Çevre ve insan sağlığı Decowall duvar kağıdı fabrikasının en önemli ilkelerinden biridir. Fabrikamız içerisinde bulunan en son teknoloji RTO (BACA ARITMA) ünitemiz sayesinde fırınlarımızdan HAVAYA çıkan atık maddelerimiz en ileri teknolojik uygulamalarla yakılıp doğaya su buharı olarak verilir.

Decowall Duvar Kağıdı Online Satış

Ürünlerimizin tedarik süreleri Türkiye’nin en uzak noktasına en fazla 3 gündür. Katalog içerisinde bulunan desenlerin hepsi stoklarımızda mevcuttur ve mevcut olacaktır. Kataloglarımızda yer alan ürün yelpazemizdeki tüm desenler stoklarımızda mevcuttur, müşterilerimize sıfır hata ve en hızlı sürede ulaştırılmaktadır.

Decowall Duvar Kağıdı Toptan ve Proje Satış

 

Kataloglarımızda yer alan ürün yelpazemizdeki tüm desenler stoklarımızda mevcuttur, Decowall Duvar Kağıdı proje be toptan alımlar için toptan satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR