Toplam 100 / 102 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı

Çiçek Desenli duvar kağıdı modelleri birbirinden güzel ve zengin model seçeneklerini Dekonil'de bulabilirsiniz. Çiçekli duvar kağtları ile evlerinizde, iş yerlerinizde ve ortak yaşam alanlarınız da şık bir görünüme imza atabilirsiniz… Çiçek Desenli duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Güncel model ve fiyat seçenekleri ile sizleri dekonil.com'a bekliyoruz.

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Ölçüleri

Çiçek Desenli duvar kağıdı modellerimizin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Çiçek Desenli  duvar kağıdı modellerimizin ölçüleri; 5 m²- 10 m² - 16 m² olmak üzeredir.

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri

Çiçekli Duvar Kağıdı modellerimizin hafif vinil, ağır vinil, kağıt olarak seçenekleri mevcuttur. Duvar kağıdı modellerimizin çoğu vinil tabanlı duvar kağıdıdır. Vinil tabanlı duvar kağıdı olmasının en büyük avantajı ise daha kaliteli olması ve nemli be ile silinebilir olmasıdır.Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerimiz uzun ömürlüdür. Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerinin temizliğide oldukça kolaydır.Duvar Kağıtlarımız rulo olarak satılmaktadır.

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Çiçek Desenli duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Çiçekli duvar kağıdı modellerinizi evlerinizde, iş yerlerinizde, eğlence merkezlerinde, kafelere tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama tekniği tek duvar desenli ve diğer duvarları düz desenli bir duvar kâğıdı kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ortamı derinlik hissi ve eşsiz bir görünüm kazandırmasıdır. Sizlerde salonunuzda tv  arkasında , yemek masasının olduğu bölümde, genç odası ve yatak odasında yatak kısmında Çiçek Desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz…

Çiçek Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

Çiçek Desenli Duvar Kağıdını uygulanacak alanın ölçüleri alınır. Daha sonra desenler yan yana gelecek şekilde yerde kesilir ve sonra tutkal yardımıyla desen takibi olacak şekilde uygulanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR