3D Duvar Paneli


3D duvar panelleri kullanım avantajlarını sunan ve özel bir dekorasyon tasarımına yer açmanıza destek olan ürünlerdir. Son yıllarda kullanımına sıklıkla yer açılarak alanda estetik bir görüntünün de edinilmesini sağlayan 3 boyutlu duvar panelleri boyanabilme özelliği ile de yıllar boyu kullanım imkânını sunuyor.

PVC malzemesinin yanı sıra sertleştirici ürünler ile hazırlanan tasarım uygulama ürünleri kanserojen madde içermemesi ve kokusuz olması ile de tercih edilmektedir.

3D Duvar Panellerinin Özellikleri


3 boyutta sahip olan paneller ortamda derinlik hissinin yakalanmasına destek olurken aynı zamanda son derece estetik bir bütünlüğünde elde edilmesine olanak sunuyor. Son derece şık ve oldukça ideal olan bir çalışmaya gerçekleştiren panellerin uygulaması da oldukça kolaydır.

Uygun fiyat seçenekleri ile satılmakta olan üç boyutlu panelleri satın almanın sonrasında kısa bir süre içinde dilediğiniz alan uygulamasını yaparak dekorasyonunuzda farklılığı elde edebilirsiniz. Ürünün uygulama sonrasında her çeşit boya ile boyanabilmesi bir diğer özelliği ve avantajı da sunuyor.

Kanserojen madde içermemekte olan ürün kokusuz olması ile de alanda istenen etkiyi sunar. Zararlı bir etken içermeyen üç boyutlu panellerin kullanımında ihtiyacınız olan mastık ile yapıştırma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yapıştırma işlemi sonrasında ise sadece bir süre kurumaya bırakılır ve akabinde ise boyama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Boya tabancasının yanı sıra rulo fırça kullanılarak da üç boyutlu duvar panellerinin yeni rengine kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

3D Duvar Panellerinin Kullanım Alanları


3 boyutlu duvar panelleri günümüzde pek çok alanda tercih edilmektedir. Evlerin yanı sıra ofislerde de karşımıza çıkan uygulama aynı zamanda restoran ve kafelerin dekorasyon çalışmalarında da karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra farklı mağaza ya da iş yerlerinde de belli alanların daha şık ve etkili görünmesi çalışmasında da bu üründen faydalanılmaktadır. Uygulama panelleri son derece uygun fiyat seçeneklerine sahip olmasının yanı sıra son derece etkili bir alan yaratılmasına destek olması nedeni ile de en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

3D Duvar Paneli Nasıl Uygulanır?


3 boyutlu duvar panel uygulamasının yapılımda mastık kullanılmaktadır. Uygulamaya duvara yapılması aşamasında alt köşeden başlanır. Sol alt kısımdan başlanan uygulama sırası ile mastık yardımı ile yapılarak duvara yapıştırılır. Uygulama çalışmasında yapıştırma işlemi sonrasında kalan ara boşlukları ise mastık ile kapatılarak düz alan temin edilir. Uygulamanın tamamını yapıştırılıp bitirilince paneller bir süre kurumaya bırakılır. Uygulamanın tamamlanması ve kuruması sonrasında boyama işlemi için istenen renge sahip olan boya hazırlanır. Boyama işleminde silikonlu, su bazlı ya da farklı birçok boyaya yer açılması mümkündür.


3D Duvar Paneli Nasıl Boyanır?


3 boyutlu duvar panel alım işlemi sonrasında dekorasyon uygulamanız için önerilen alanda kullanıma yer verebilirsiniz. Uygulama içerisinde yapılacak olan çalışma sayesinde 3 boyutlu duvar paneli alımlarınızı kolaylıkla belirlediğini alana uygulama fırsatını elde edebilirsiniz. 3 boyutlu duvar panel uygulamasının boyaması işlemi için uygulamanın başarı ile tamamlanmış olması gerekir. Başarılı bir çalışmanın olmasında aralardaki boşluklarında mastık ile kapatılmış olması gereklidir. Sonrasında boya tabancası ya da rulo yardımı ile istenen renge sahip olan uygulamaya yer verilebilir.

3D Duvar Paneli Alımında Nelere Dikkat Etmeli?


3 boyuta sahip olarak ortamda derinlik hissinin yakalanmasına destek olan panel tasarımlarında farklı desen seçenekleri sunuluyor. Beğeninize hitap eden ya da dekorasyon uygulamanız ile uyum yakalayacak olan çözümlere sahip olan tercihleri belirleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

3 boyutlu duvar panel alım işlemlerinizde ölçülere de dikkat etmeniz son derece önemlidir. Böylelikle herhangi bir kötü sürpriz ile karşılaşmadan uygulamayı gerçekleştirmenin de avantajına sahip olabilirsiniz. Ürün alımında ayrıca gereksinin duyacağınız yardımcı malzemeleri de satın almanız uygulamaya geçiş için önemli bir detaydır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR