Toplam 100 / 149 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Proje Duvar Kağıtları Modelleri ve Fiyatları 

Okul, hastane, konut, alışveriş merkezleri, mağaza, ofis ve sanayi işletmeleri için ithal ve yerli kaliteli duvar kağıtları modelleri Dekonil'de sizleri bekliyor. Renk ve desenden önce en önemli detay kaliteli bir duvar kağıdı seçiminin yapılmasıdır. Çünkü kaliteli duvar kağıtları hem dayanıklılık, estetik ve neme karşı dirençlilik açılarından hem de temizlik açısından çok daha uzun ömürlüdür. Proje Duvar Kağıtları Modelleri ve Fiyatları hakkında bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

Project Duvar Kağıdı Özellikleri

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir.Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz.Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir.Akustik ve ses emici özelliği vardır.Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz.

Proje Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR