$861.80
$1,034.16
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$861.80
$1,034.16
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$861.80
$1,034.16
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$861.80
$1,034.16
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$613.35
$1,034.16
%41 İndirim
%41İndirim
Yeni Ürün
$613.35
$931.68
%34 İndirim
%34İndirim
Yeni Ürün

TV Ünitesi Modelleri

Televizyon Arkası Dekorasyonu

Evinizin şıklığını artırmak için televizyon arkası dekorasyonu ve tv ünitesi arkası dekorasyonu konusunda en güzel fikirleri dekonil.com'da bulabilirsiniz. Salon dekorasyonu için ilham verici önerilerimizle evinizi dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Televizyon üniteleri ve televizyonların ev ya da işyerleri ile uyumlu bir görünüm kazanması için son yıllarda birtakım dekorasyon çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Bunlar genel duvar dekorasyonları olabilirken bazen yalnızca televizyon duvarlarına da uygulanabilmektedir. Bu anlamda televizyon arkasında sıkça kullanılan iki tür dekorasyon unsuru bulunmaktadır. Bunlar PVC duvar paneli, Lambri uygulamalarıdır.

TV Arkası Dekorasyonunda PVC Duvar Paneli

Esnek ve dayanıklı bir yapıya sahip olan ışık geçiren PVC duvar panelleri duvarların dekore edilmesinde kullanılan yeni nesil yapı ürünlerinden biridir. Uygulandığı ortama kattığı şık görünümle uygulandığı alanın atmosferini değiştirmektedir. Taşıması ve uygulanması son derece kolay olan bu ürünler son yıllarda özellikle televizyon arkalarına sıkça uygulanmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden biri PVC panellerinin belirlenmiş kısıtlı bir alana uygulandığında yarattığı görünümdür. Alanın tamamından ziyade televizyon ya da yemek masası arkasında kullanıldığında bu bölgeleri çok daha ihtişamlı gösteren PVC duvar panelleri yükselişte olan bir dekorasyon ürünüdür. Birçok farklı çeşidinin bulunması, son derece kolay bir şekilde uygulanması, uzun ömürlü olması bu ürünü popüler hale getirmektedir. Ürün ateşten etkilenmeyen bir özelliğe sahiptir. Bu durum da televizyon arkası uygulamalarında tercih sebeplerinden biri olmaktadır.

TV Arkası Dekorasyonunda Lambri Uygulaması

Son yılların popüler dekorasyon uygulamalarından biri de lambri uygulamasıdır. Ahşap görünümlü bu ürünlerin dekorasyon, dayanıklılık ve hesaplılık konularında sunmuş olduğu avantajlar popülerliğinin artış göstermesinde temel etkendir. Lambri ürünler özellikle duvar ve tavan uygulamalarında sıkça uygulanır. Ayrıca dış cephe kaplamasında da tercih edilebilen lambrilerin son yıllarda artan kullanım alanı, televizyon arkasındaki uygulamalardır. Bir odanın ya da bir duvarın tamamına lambri uygulaması uygulamak yerine yalnızca televizyon arkası ve çevresinin lambri ürünleriyle dekore edilmesi söz konusu duvarı çok daha etkileyici bir şekilde gösterebilmektedir. Böylece hem hesaplı bir alışveriş hem de estetik bir görünüm sağlanmaktadır. Televizyon arkası uygulamalara göz atacak kişiler sıkça lambri uygulamalarıyla karşılaşacaktır. Son yıllarda lambri uygulamalar ve doğru ışıklandırmalarla, odanın televizyon bölümleri çok daha etkin kullanılmaktadır. Dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü olan bu ürünler popülerliklerini uzun süre devam ettirecek gibi görünmektedir.


TV Arkası Dekorasyonu Hakkında Nasıl Bilgi Edinebilirim?

TV arkası dekorasyon uygulamaları son yıllarda ciddi artış göstermektedir. Özellikle boyutları büyüyen televizyonlarla uyum sağlayabilecek nitelikte olan arka plan dekorasyon ürünleri popüler hale gelmiştir. Işık geçiren PVC duvar panelleri ve lambri uygulamaları bu anlamda başı çekmektedir. Her iki ürünün de basit montaj ve uzun ömür özellikleri ilgi uyandırıcıdır. Siz de TV Arkası dekorasyonu hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız dekonil.com web sitesini ziyaret edebilir, telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hayalinizdeki TV arkası dekorasyonu gerçekleştirmek için size en uygun onlarca ürünü dekonil.com üzerinden inceleyebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR