$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün

Taş Desenli Duvar Kağıdı

Taş Desenli duvar kağıdı modelleri birbirinden güzel ve zengin model seçeneklerini Dekonil'de bulabilirsiniz. Taş duvar kağtları ile evlerinizde, iş yerlerinizde ve ortak yaşam alanlarınız da şık bir görünüme imza atabilirsiniz… Taş Desenli duvar kağıdı ile yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Güncel model ve fiyat seçenekleri ile sizleri dekonil.com'a bekliyoruz.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Ölçüleri

Taş Desenli duvar kağıdı modellerimizin farklı ölçüleri bulunmaktadır. Taş desenli duvar kağıdı modellerimizin ölçüleri; 5 m²- 10 m² - 16 m² olmak üzeredir.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri

Taş Duvar Kağıdı modellerimizin hafif vinil, ağır vinil, kağıt olarak seçenekleri mevcuttur. Duvar kağıdı modellerimizin çoğu vinil tabanlı duvar kağıdıdır. Vinil tabanlı duvar kağıdı olmasının en büyük avantajı ise daha kaliteli olması ve nemli be ile silinebilir olmasıdır.Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerimiz uzun ömürlüdür. Vinil tabanlı duvar kağıdı modellerinin temizliğide oldukça kolaydır.Duvar Kağıtlarımız rulo olarak satılmaktadır.

Taş Desenli Duvar Kağıdı Kullanım Alanları

Taş Desenli duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızda fark yaratabilirsiniz. Damask duvar kağıdı modellerinizi evlerinizde, iş yerlerinizde, eğlence merkezlerinde, kafelere tercih edebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen uygulama tekniği tek duvar desenli ve diğer duvarları düz desenli bir duvar kâğıdı kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise ortamı derinlik hissi ve eşsiz bir görünüm kazandırmasıdır. Sizlerde salonunuzda tv  arkasında , yemek masasının olduğu bölümde, genç odası ve yatak odasında yatak kısmında Taş desenli duvar kağıdı kullanabilirsiniz…

Taş Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

Taş Desenli Duvar Kağıdını uygulanacak alanın ölçüleri alınır. Daha sonra desenler yan yana gelecek şekilde yerde kesilir ve sonra tutkal yardımıyla desen takibi olacak şekilde uygulanır.

Taş Desenli Duvar Kağıdı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR