Boyanabilir Dış Köşe Profil 3cm
Boyanabilir Dış Köşe Profil 3cm
Boyanabilir Dış Köşe Profil 3cm
Boyanabilir Dış Köşe Profil 3cm
Boyanabilir Dış Köşe Profil 2 cm
Boyanabilir Dış Köşe Profil 2 cm

Boyanabilir Dış Köşe Profil 3cm (DDK3020-D2)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $1.18
İndirimli : $0.98
Stok Miktarı : 9809,3

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Boyanabilir Dış Köşe Profili 3 cm

Boyanabilir dış köşe profilinin genişliği 3cm uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 1 metre Birim Fiyatımızdır. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp (2,4) metre ve katları olarak sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Kargo ile teslimatta hasar oluşmaması için 24 metre altı siparişler 120 cm uzunluğunda gönderilmektedir.

Boyanabilir Dış Köşe Profili Özellikleri

Boyanabilir duvar ve tavan profillerimizin; hammaddesi polimer malzemedir. Darbeye karşı dayanıklı, nem ve sudan etkilenmez, çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.

Boyanabilir Dış Köşe Profili Ölçüsü

En: 3 cm

Derinlik: 1 cm

Boy: 240 cm 

Boyanabilir Dış Köşe Profili Nasıl Uygulanır ?

Boyanabilir ürünlerimizin montajı testere ve silikon ile yapılmaktadır. Ürünlerimizi istediğiniz ölçülerde kesip silikon ile uygulama yapılacak alana yapıştırmanız ve silikon kuruyana kadar bant ile tutturmanız gerekmektedir. İhtiyaç halinde kompresör makinesi ile çivi uygulaması yapılarak montaj bitirilmektedir.

Boyanabilir Dış Köşe Profili Uygulama Hizmeti

Montaj hizmetimiz mevcuttur. Mağazalarımızın olduğu illerde boyanabilir duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimizden destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Boyanabilir Dış Köşe Profili Uygulama Videosu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break