3 Boyutlu Duvar Kağıtları

3D Duvar Kağıdı Modelleri 

3 boyutlu duvar kağıtları ile renkli ve canlı duvarlar! Mekanlarınıza derinlik katmak ve gerçek görünüm için farklı desen seçenekleriyle 3d duvar kağıdı modelleri, Üç boyutlu taş duvar kağıtları en uygun fiyatları ile online satın alabilirsiniz.

 

3D duvar kağıdı diğer ifade ile 3 boyutlu duvar kağıtları ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle alanın dar olması ya da küçük olması durumunda üç boyutlu duvar kağıdı uygulamasını seçerek derinlik hissini yaratmanın avantajını elde edebilirsiniz. Üç boyutlu duvar kâğıtlarında desenlerden renk tercihlerine kadar uzun bir listeyi görebilirsiniz. Bu liste içinden dekorasyonunuz ile uyum sağlayacak olan tercihi belirleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün.

 

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Nedir

 

3D Duvar kağıtları, klasik duvar kağıtlarına göre daha canlı ve gerçekçi bir ortam deneyimi sunan duvar kağıdı çeşididir. Doğru aydınlatma ve kullanılan odanın tipine göre, gerçekçilik etkisi azalabilir yada artabilir. Örneğin; koyu renk tonlarındaki bir odaya uygulanan yıldız desenli 3d duvar kağıtları, led aydınlatma ile birleştiğinde oldukça gerçekçi bir deneyim sunmaktadır. 3 Boyutlu duvar kağıdı seçimi yaparken, Taş ve Tuğla desenli duvar kağıtları arasından seçim yapabilirsiniz. Daha otantik bir ortam arayışında olan kullancılar ise Ahşap Desenli 3D Duvar kağıdı modellerini inceleyebilir. 

 

3 Boyutlu Duvar Kağıdı Seçimi

 

3D Duvar kağıdı seçimi yaparken, doğa manzarası yada otantik bir ortam oluşturacak duvar kağıtları arasından seçim yapabilirsiniz. Temizliği ve kullanımı kolay olan 3D duvar kağıtları,özellikle geceleri odanızın havasını değiştirmekte ve ev dekorasyonu seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken adımların en başında gelmektedir. 

 

Duvar kağıdı uygulanan bina ne kadar eski olursa olsun, doğru bir dizayn ve yerleşim ile yaşam alanınıza yenilik katabilirsiniz.

 

3D Duvar Kağıdı Avantajları

 

3 Boyutlu duvar kağıtları derinlik üzerine yapılan ürünler olduğu için, dar alanlarda kullanıldığında ortamı daha geniş ve ferah göstermektedir. Stüdyo dairelere uygulandığında, oldukça geniş ve ferah bir ev deneyimi sunmaktadır. Yenilikçi, özgür ve şık bir yaşam alanına sahip olmak için, 3D Duvar kağıtlarından size uygun olanı seçerek, uygun fiyat ve hızlı kargo avantajlarından yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR