$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün

Mermer Desenli Duvar Kağıtları

Mermer Desenli duvar kağıtları mı bakmıştınız? Mermer Desenli duvar kağıdı modelleri uygun taksit seçenekleriyle güvenilir alışverişin adresi dekonil .com da. Mermer Desenli duvar kağıdı modelleri ve fiyatları için kategorimizden inceleyebilirsiniz. 

Mermer Desenli Duvar Kağıdı Özellikleri

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

Mermer Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR