title
Tekstil Tabanlı Kişiye Özel Baskı Duvar Kağıdı

Tekstil Tabanlı Kişiye Özel Baskı Duvar Kağıdı

140-250-320 enlerinde tek parça halinde üretilebilir.

Alev almaz B1 sertifikasına sahiptir.

Ücretler m² üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Tek parça olarak gönderilmektedir.

Kokusuzdur, sağlıklıdır.

En ileri teknolojik makinalarda, en kaliteli boya ile en iyi baskı yapılmaktadır.

Yırtılmaya iplikli dokusu sayesinde oldukça dayanıklıdır.

Temizleme Kolaylığı – Kir Tutmaz - Silinebilir

Uygulaması ve değiştirilmesi kolaydır.

 

Tekstil Tabanlı Özel Baskı Duvar Kağıdı Nasıl Sipariş Verebilirim?

İstediğiniz görseli seçtikten sonra Tekstil Tabanlı Özel Baskı Duvar Kağıdı yaptırabilirsiniz. Kişiye Tekstil Tabanlı Özel Baskı Duvar Kağıdı fiyatı sadece 1 metrekare alan için geçerlidir. Farklı ölçülerde talebiniz var ise duvarınızın en ve boyunu çarpıp kaç metrekare olduğunu seçmeniz gerekmektedir. Uygulanacak alanın en ve boy bilgilerini sipariş notunda belirtmeniz gerekmektedir. Kişiye özel duvar kağıtları ile evinize ve iş yerlerinize tarzınızı yansıtın.Tekstil Tabanlı Özel Baskı Duvar Kağıdı kategorisinde ürünlerimizin fiyatlarını görebilirsiniz ve güvenle online satın alabilirsiniz. Gönderdiğiniz resim üzerinde sizin ölçülerinize uygun gerekli düzenleme sağlayıp onayınıza sunulur. Onay alındıktan sonra siparişiniz baskıya alınır. Siparişiniz 2-3 gün içinde adresinize teslim edilir.

title
title
title

Tekstil Tabanlı Özel Baskı Duvar Kağıdı Görseli Nasıl Seçebilirim?

İstediğiniz görseli bulamadıysanız yapmanız gerekenler çok basit ! Dekonil olarak müşterilerimiz için Shutterstock görsellerini kullanımlarına sunuyoruz. 

Görsel aramak için buraya tıklayın !!!!

Arama çubuğuna aramak istediğiniz görsele ait anahtar kelimeyi yazarak Enter tuşuna basın. Beğendiğiniz görselin görüntüsünü bilgilsayarınıza kaydedin (görsel üzerinde mouse'un sağ tuşa basın ve 'resmi farklı kaydet' seçeneğine tıklayın) Kaydettiğiniz görseli [email protected] ' a veya 08503044200 nolu telefondan whatsapp hattımıza gönderebilirsiniz.

 

Kişiye Tekstil Tabanlı Özel Baskı Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ? 

Tek parça halindedir. Arkasına duvar kağıdı tutkalı sürülerek yapıştırma işlemi gerçekleştirilir.

title
title
title

Duvar kağıdı ve Poster kağıdı müşterilerimizin bilinçlenmesi ve doğru karar vermesi adına bu yazıyı sizlerle paylaşıyoruz.

Farkettiğiniz üzere özel baskı yapan birkaç firma kokusuz latex baskı diyer- ek müşterisine gayet zararlı olan çocuklarımızın ve bizlerin sağlığını tehdit eden solvent baskılar göndermekte.

Peki neden latex baskı adı altında kandırılıp sizlere solvent baskı gönderilip kandırılıyorsunuz.

Sebep maliyet, solvent baskı latex baskıya göre kat ve kat ucuz masrafsız ve uğraşsızdır siz istersiniz onlar yapar gönderir fakat bilmediğiniz şudur; Evinize yapılan duvar kağıdına siz veya çocuklarınız dokunur ve solursunuz gözünüzle göremediğiniz kimyasalar maddeler teninizden vücudunuza işler Evinizin duvarlarını güzel göstermek amacıyla sağlığınızla oynamayın!

Latex'in en büyük avantajlarından bir tanesi çevreye karşı gösterdiği hassasiyet ve sağlığa duyarlılığıdır. Çocuk odaları, hastaneler gibi sağlığın ön planda olduğu yerlerde hiçbir kaygıya yer bırakmadan tüm alanlar latex baskı ile kaplanabiliyor. Pazar latex'in sağladığı avantajlar açısından bilinçlendi ancak çok küçük bir kesim olduğunun altını çizerek söylemeliyim ki hala maliyet odaklı olan şirketler baskı maliyetini düşük tutabilmek için eco solventi gündeme getirebiliyorlar. Bizim hedefimiz ise baskıda sağlığın ön planda tutulduğu bir pazarın oluşması. Bu sebeple pazarı özellikle son kullanıcıları bilinçlendirmeye devam ediyoruz.

İnsan sağlığına ve doğaya çok büyük zararları olabilen, bir çoğu kanserojen gurubuna giren bu solventler neredeyse bütün gelişmiş ülkelerde sınırlanmış hatta yasaklanmıştır. Ülkemizde ise alternatif çevre ve insan sağlığıyla dost ürünler tercih etmek yerine, düşük maliyetleri sebebi ile Çevre ve insan sağlığına verdikleri zarar göz ardı edilerek, yaygın bir şekil- de solvent kullanılmaya devam edilmektedir. Bu tür solventlere karşı etkili bir yasaklama henüz bulunmamakta, ancak Avrupa Birliğine Uyum çalışmaları kapsamında hazırlıklar yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR