$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
$54.00
$64.80
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
Toplam 100 / 2419 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Duvar Kağıdı Modelleri

Yaşam Mekanlarınızın Kıyafeti Duvar Kağıdı Modelleri

Duvar kağıdı modelleri ile yaşam alanlarınızı çok daha keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz. Tavanlara ve kapalı duvarlara uygulanan bir çeşit bina kaplama malzemesi olarak da bilinen duvar kağıdı, çeşitli renk ve desen seçeneklerinden oluşuyor. Sizde zevkinize ve mekanın özelliklerine göre hayalinizdeki hem kaliteli hem de en ucuz duvar kağıdı modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı kullanımı ile ev ve iş yerlerinizde ideal dekorasyonu gerçekleştirmenin avantajına sahip olabilirsiniz. Günümüz teknolojisi ile hazırlanan duvar kağıtları ise farklı kullanım alanlarında da kullanıma olanak sunuyor.

Duvar kağıdı Çeşitleri

Duvar kağıtları farklı çeşitlere ve özelliklere sahip olarak hazırlanmaktadır.

Vinil Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı alımınızda tercihinizi yaparken kullanım alanlarınıza uygun olan seçeneklere yer açabilirsiniz. Kullanım alanlarının nemli ya da ıslak olması durumunda ise vinil duvar kağıtları avantaj yaratan özellikleri size sunar. Nemde ve ıslaklıktan etkilenmeyen vinil duvar kağıdı ile dekorasyon yenilemenizi de yapabilirsiniz.

3D Duvar Kağıdı

3D duvar kağıdı diğer ifade ile 3 boyutlu duvar kağıtları ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle alanın dar olması ya da küçük olması durumunda üç boyutlu duvar kağıdı uygulamasını seçerek derinlik hissini yaratmanın avantajını elde edebilirsiniz. Üç boyutlu duvar kâğıtlarında desenlerden renk tercihlerine kadar uzun bir listeyi görebilirsiniz. Bu liste içinden dekorasyonunuz ile uyum sağlayacak tercihi belirleyerek satın alma işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Boyanabilir Duvar Kağıdı

Boyanabilme özelliğine sahip olan duvar kağıtları ile daha hoş duvarlara sahip olabilirsiniz. Kadifemsi özelliğe sahip olan duvar kâğıtlarının uygulaması sonrasında ilk etapta hoş bir görsellik edinilmek ile beraber görselin boyanması gereklidir. Bu sebep ile uygun renk tercihine yer açarak baskıya sahip olan bu duvar kâğıtlarını boyamanız gerekir. Baskı uygulamaları ile hareket kazandırılan duvar kağıtları arasından beğeninize ve dekorasyonunuza uyum sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz.
Desen Seçeneklerine Göre Seçilebilecek Duvar Kâğıtları
Duvar kağıdı çeşitleri arasında yer alan ürünler içinden seçim yaparak dekorasyonunuz ile uyum sağlayan bir görselliği elde edebilirsiniz. Desen seçenekleri ile dekorasyon stili ile uyum yakalayan tercihleri seçmenin yanı sıra genç ve çocuk odalarına özel olan ürün seçimlerine de yer vermeniz mümkün. 
Desenli duvar kağıtları çeşitleri son yıllarda birçok farklı model ve üretim şeklince farklılık göstermektedir. Neredeyse her konuyla alakalı olarak üretilen duvar kağıdı çeşitleri arasında ise desenli duvar kağıtları son derece sık kullanılmaktadır. Bunun başlıca sebeplerinden biri de çok farklı sayı ve çeşitte desenli duvar kağıdı bulunuyor olmasıdır. Damask desenli duvar kağıdı, Çiçek desenli duvar kağıdı, Taş desenli duvar kağıdı, Geometrik desenli duvar kağıdı, Tropikal desenli duvar kağıdı, Tuğla desenli duvar kağıdı, Ahşap desenli duvar kağıdı, Hasır desenli duvar kağıdı, Popart desenli duvar kağıdı

Duvar kağıdı Kullanım Avantajları 

Duvar kağıdı kullanımı ile şık ve görsel olarak istenen etkiye sahip alanlar yaratılabilmektedir. Sadece evlerde değil iş yerlerinde de kullanılarak dekorasyon içinde kendine yer bulan duvar kağıtları desenlerin yanı sıra farklı özelliklere de sahiptir.
Vinil duvar kağıtları özellikle yoğun nemin olduğu ya da ıslak olan zeminlerde başarılı sonuçları sunar. Banyo ya da mutfak yenileme çalışmalarınızda vinil duvar kağıtları arasından seçim yaparak farklı bir alan yaratmanız mümkün olur.
Dekorasyona Stiline Göre Duvar kağıdı Seçimi

Dekorasyon uygulamaları arasında yer alan duvar kağıdı farklı tasarım özellikleri, desenleri ve renkleri ile size destek oluyor. Country dekorasyon stilinden Avangart dekorasyon uygulamalarına kadar farklı birçok stil ile uyumun yakalanmasına destek olan seçenekleri bulabilirsiniz.
Duvar kağıdı Uygulamalarında Tek Duvar Kaplama

Günümüzde duvar kağıdı uygulamalarında en sık karşılaşılan tek duvar kaplamasıdır. Kimi zaman alanda derinlik ve genişlik hissinin yakalanmasında kullanılırken kimi zaman ise beton, ahşap, taş desen, eskitme gibi görselliklere de yer verilebiliyor. Yoğun tercih ile hazırlanan bu desen uygulamalarının tüm alanda uygulanması hoş bir görsellik yaratmayacağı için tek duvarda uygulama hazırlanarak istenen etki elde edilebiliyor. Diğer duvarlarda ise düz desen ve renkler tercih edilerek istenen görsel etki yaratılmış olur.


Duvar kağıdı Alımında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Duvar kağıdı geçmişte daha sık tercih edilmek ile beraber günümüzde de değişen desen ve kalitelileri ile kullanılan özel bir üründür. Dekorasyona katkısının yanı sıra alanda derinlik hissini sunan özellikleri ile de tercih edilmekte olan ürün seçimlerinde ise genel dekorasyon ya da ihtiyaca uygun olan alıma yer vermeniz önerilir.

Banyo, mutfak gibi nemli ve ıslak olan zeminlerde duvar kağıdı tercihinizde ise vinil ya da yarı vinil olan tercihlere yer vermeniz kullanım avantajını sağlayacaktır. Ayrıca temizlenmesinde de ayrıcalıklı bir seçim olacaktır.
Duvar kağıdı alım işleminizde duvar ölçüsünün belirlenerek buna göre gerekli olan ölçülerde alım işlemini gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Duvar kağıdı eni 50 boyu ise 10 metre olması durumunda duvarınızın yüksekliği 2,5 metreden az ise 1 rulo ile soldan sağa doğru yaklaşık 2 metreyi kaplamanız mümkün olur. Bu detaya önem vererek satın alma işleminize yer verebilirsiniz. Aynı zamanda müşteri temsilcisinden de bilgi alma imkânınız bulunuyor.

DUVAR KAĞIDI

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR