Poliüretan Tam Oval Sütun Başlık 20cm | Dekonil
Poliüretan Tam Oval Sütun Başlık 20cm | Dekonil

Poliüretan Tam Oval Sütun Başlık 20cm (DPT5220)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $155.32
İndirimli : $153.16
Stok Miktarı : 20

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 adet icin geçerlidir.

ADET

Artır Azalt

Poliüretan Boyanabilir Tam Oval Sütun Başlık

Sütun Başlık Ölçüsü: Yükseklik : 29 cm Üst Genişlik : 33cm Alt Genişlik : 21,5cm

Poliüretan sütun başlıkları Nerelerde Kullanabilirim?

Dekonil boyanabilir poliüretan sütun başlıklar, duvar ve tavan çıtaları tüm yaşam alanlarınızın ve mekanlarınızın vazgeçilmez dekoratif ürünleri haline gelmektedir. Yunan ve Roma mimarisini yansıtan en önemli mimari öğeleri olan poliüretan sütun başlıklar mekanlarınızı daha zengin bir görünüme kavuşturuyor. Poliüretan sütun başlıkları tarihi yapı restorasyonlarında, bina, düğün salonu, restoran girişlerinde ve birçok yerde kullanabilirsiniz. 

Poliüretan sütun başlıkların Özellikleri Nelerdir?

Poliüretan sütun başlıklar dilediğiniz iç cephe boyalarıyla boyanabilmektedir. Boyanabilir poliüretan sütun başlıkları iç cephe de tercih ettiğiniz gibi dış cephelerde de tercih edebilirsiniz. Boyanabilir Poliüretan sütun başlıklar darbelere karşı dayanıklı olup su ve nemden etkilenmez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break