Dekonil.com'a nasıl sipariş verebilirim?

 

Sitemize üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye ol” butonuna tıklamanız ve sonrasında “Yeni Üyelik” formunda istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir.

 

Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sipariş oluşturacaksanız; Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Bu sayfa üzerinde  “Alışverişe Devam Et” sekmesine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişinize devam edebilirsiniz.

 

İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Fatura Adresi Bilgisi” ekranına gelirsiniz. Adres bilgilerini doldurduktan sonra “Kaydet” butonu ile “Teslimat Adresi” tercihinizi seçiniz.

 

Kargo bilgileri bölümünden Yurtiçi Kargo (ALICI ÖDER)  seçeneğini seçmeniz gerekecektir. Kargonunuz Yurtiçi Kargo ile ALICI ÖDER olarak gonderilecektir. Kargo bedelini siparişinizi teslim aldığınızda ödeme yapılacaktır.

 

 

YURTiÇi KARGO GÖNDERi ÜCRET TARiFESi
DESi FiYAT
1 ₺15,50
2 ₺18,13
3 ₺18,70
4 ₺19,38
5 ₺20,34
6  - 10 ₺24,99
11 - 15 ₺35,41
16 - 20 ₺47,69
21  - 30 ₺56,93
30 Desi üzeri birim fiyat ile çarpılarak hesaplanır. ₺2,69

 

 

 “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz. 

 

Kapıda Ödemek isterseniz; iki seçenek sunulmaktadır. Kapıda Ödeme Nakit ve Kapıda Ödeme Kredi Kartı iki seçenekten birini seçebilirsiniz. Kapıda ödemelerde siparişinize ek 15 TL faturanıza eklenmektedir.

 

Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak kart ve taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

 

Mail Order ile ödeme yapacaksanız bu seçeneği seçip Mail Order Formu butonuna tıklayıp formu indirip, bilgileri doldurup tarafımıza göndermeniz gereklmektedir. Havale ile  ödeme yapacaksanız, 

 

“Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz.

 

 

Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Siparişi Tamamla”  butonunu tıklayarak  siparişinizi oluşturabilirsiniz. Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.