Dekonil.com'a nasıl sipariş verebilirim?

Sitemize üye olmak için ana sayfamızdaki “Üye ol” butonuna tıklamanız ve sonrasında “Yeni Üyelik” formunda istenen bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Üyelik işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sipariş oluşturacaksanız; Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyiniz. Bu sayfa üzerinde  “Alışverişe Devam Et” sekmesine tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden alışverişinize devam edebilirsiniz.

 

İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra, “Siparişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Fatura Adresi Bilgisi” ekranına gelirsiniz. Adres bilgilerini doldurduktan sonra “Kaydet” butonu ile “Teslimat Adresi” tercihinizi seçiniz.

 

Kargo bilgileri bölümünden Kargo (ALICI ÖDER)  seçeneğini seçmeniz gerekecektir. Kargonunuz ALICI ÖDER olarak gonderilecektir. Kargo bedelini siparişinizi teslim aldığınızda ödeme yapılacaktır

 

 “Siparişi Tamamla” butonuna bastığınızda ödeme bilgileri ekranına ulaşırsınız. Burada size sunulan ödeme tercihlerinden size uygun olanı seçiniz. 

 

Eğer kredi kartı / banka kartı ile ödeme yapacaksanız, kart bilgilerinizin girişiniz sağlayınız. Taksitlendirme talep ediyorsanız size sunulacak kart ve taksit seçeneklerinden birini seçmeniz gerekmektedir.

 

“Havale/ EFT” butonuna tıklayınız ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçerek hesap numarasını not ediniz.

 

Ödeme seçiminizi yaptıktan sonra “Siparişi Tamamla”  butonunu tıklayarak  siparişinizi oluşturabilirsiniz. Açılan yeni sayfada sistem tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Daha sonra oluşturduğunuz siparişi ana sayfada sağ üst köşesinde göreceğiniz “Siparişler” sekmesinden ya da hesabım menüsünün hemen altındaki “Siparişler” alanından takip edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR