Decowall Venezia Simli Desenli Duvar Kağıdı 7702-06 (7702-06)

Marka : Venezia
Fiyat : ₺255,95  + KDV
İndirimli : ₺145,43  + KDV
KDV Dahil : ₺171,60
Stok Miktarı : 4

Decowall Venezia Duvar Kağıdı

 

En: 106 cm Uzunluk:10 mt (10m²)

Kapladığı Alan : 10 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

 

Decowall Venezia Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Modern havasındaki cesur ve şık desenleri, renkli, iddialı ve zarif şablon tasarımları ile “Venezia” koleksiyonu size bir Avrupa ailesinin zarafetini ve lüksünü verecektir. Vinil doku ve hassas parlaklıktan lükslüğe kadar, Yeni duyguları kapsayacak, ılımlı ve kadınsı bir güzelliği hissetmenizi sağlayacaktır. Diğer şeylerin yanı sıra, tarihe ve geleneğe sadık bir markanın değerini dikkate alıyoruz. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin şıklığını yitirmeyen zamansız mücevherler misali bu kraliyet ortamı havasındaki klasik süslemeler ve sanatsal tasarımlar, duvar uygulamaları ile mekânınızın itibarını artıracaktır.

 

Decowall Venezia Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?  

 

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir.

 

Müşteri hizmetleri : 0850 304 42 00

Whatsapp iletişim hattımız : 0553 170 20 64

 

Ürün rengi telefon veya bilgisayar ekranında ton farkı yaratabilir. Farklı cihazlarda farklı tonlarda görünebilir. Emin olamadığınız durumlarda lütfen whatsapp hattımızdan detaylı fotoğraf isteyiniz.