Rose Gold Duvar Çıtası 1cm | Dekonil
Rose Gold Duvar Çıtası 1cm | Dekonil
Rose Gold Duvar Çıtası 1cm | Dekonil
Rose Gold Duvar Çıtası 1cm | Dekonil

Rose Gold Duvar Çıtası 1cm (DM11-RG)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : ₺8,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4,62(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4185,7

Metre

Artır Azalt

Hürrem Varaklı Gold Duvar Çıtası 

Rose Gold Duvar Çıtası 1cm

Duvar çıtanın genişliği 1 cm uzunluğu 300 cm'dir. Sitedeki fiyatlarımız 1 metre için geçerlidir. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Gold duvar çıtası modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır, Dekoratif çıta modellerimiz mobilya süslemeleri, kapı, ayna süslemelerinde, duvar pano ve çerçeve dekor çalışmalarında kullanılmaktadır.Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.  

Dekoratif Gold Çıta Özellikleri

En: 1 cm

Boy: 300 cm

Rose Gold Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi %70 kristal %30 antijottur. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir. 

Dekoratif Duvar Çıtası Nasıl Uygulanır ?

Duvar çıta ve motiflerini uygulayacağınız alana hızlı kuruyan silikon ile yapıştırabilirsiniz. Silikon kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır. 

Duvar Çıtası Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 42 00

RENK
Altın
ÖLÇÜ
2,5 cm
Benzer Ürünler