Paris Gümüş Duvar Çıtası 4cm
Paris Gümüş Duvar Çıtası 4cm
Paris Gümüş Duvar Çıtası 4cm
Paris Gümüş Duvar Çıtası 4cm
Paris Gümüş Duvar Çıtası 4cm

Paris Gümüş Duvar Çıtası 4cm (D4010-K)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $1.38
Stok Miktarı : 1000

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Paris Gümüş Duvar Çıtası 4 cm

Dekonil Gümüş Çıtanın genişliği 4 cm uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatımız 1 metre Birim Fiyatımızdır. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp (2,4) metre ve katları olarak sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Kargo ile teslimatta hasar oluşmaması için 36 metre altı siparişler 120 cm uzunluğunda gönderilmektedir.

Polimer Duvar Çıtası Özellikleri

Gümüş duvar ve tavan profillerimizin; hammaddesi polimer malzemedir. Darbeye karşı dayanıklı, nem ve sudan etkilenmez, çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir.

Paris Gümüş Duvar Çıtası Ölçüsü

En: 4 cm

Derinlik: 1 cm

Boy: 240 cm 

Polimer Gümüş Duvar Çıtası Nasıl Uygulanır ?

Duvar çıtası ürünlerimizin montajı testere ve silikon ile yapılmaktadır. Ürünlerimizi istediğiniz ölçülerde kesip silikon ile uygulama yapılacak alana yapıştırmanız ve silikon kuruyana kadar bant ile tutturmanız gerekmektedir. İhtiyaç halinde kompresör makinesi ile çivi uygulaması yapılarak montaj bitirilmektedir.

Gümüş Duvar Çıtası Uygulama Hizmeti

Montaj hizmetimiz mevcuttur. Mağazalarımızın olduğu illerde boyanabilir duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimizden destek almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Duvar Çıtası Uygulama Videosu

ÖLÇÜ
4 cm
RENK
Gümüş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break