Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm
Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm
Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm
Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm
Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm
Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm
Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm

Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 4cm (D4020-K)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $1.77
İndirimli : $1.48
Stok Miktarı : 2010,8

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Kanuni Varaklı Silver Duvar Çıtası 

Dekoratif Varaklı Silver Duvar Çıtası 4 cm 

Duvar çıtanın genişliği 4 cm uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatlarımız 1 metre için geçerlidir. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

Kargo ile teslimatta hasar oluşmaması için 36 metre altı siparişler 120 cm olarak gönderilmektedir.

Silver duvar çıtası modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır, Dekoratif çıta modellerimiz mobilya süslemeleri, kapı, ayna süslemelerinde, duvar pano ve çerçeve dekor çalışmalarında kullanılmaktadır.Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.  

Dekoratif Silver Çıta Özellikleri

En: 4 cm

Boy: 240 cm

Gümüş Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi polimer malzemedir. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir. 

Dekoratif Duvar Çıtası Nasıl Uygulanır ?

Duvar çıta ve motiflerini uygulayacağınız alana hızlı kuruyan silikon ile yapıştırabilirsiniz. Silikon kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır. 

Duvar Çıtası Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde duvar çıta uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 42 00

ÖLÇÜ
4 cm
RENK
Gümüş
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
document.querySelector("#yatayOlcu").addEventListener("input", event => { if(document.querySelector("#dikeyOlcu").value){ console.log(event.currentTarget.value); document.querySelector("#olcuSonuc").value = document.querySelector("#dikeyOlcu").value * event.currentTarget.value; } }); document.querySelector("#dikeyOlcu").addEventListener("input", event => { if(document.querySelector("#yatayOlcu").value){ console.log(event.currentTarget.value); document.querySelector("#olcuSonuc").value = document.querySelector("#yatayOlcu").value * event.currentTarget.value; } }); -->