Adawall Seyyah Düz Duvar Kağıdı 1313-3
Adawall Seyyah Düz Duvar Kağıdı 1313-3

Adawall Seyyah Düz Duvar Kağıdı 1313-3 (1313-3 / 10.0 MTR)

0,00
Fiyat : ₺509,50  + KDV
KDV Dahil : ₺601,21
Stok Miktarı : 244

Rulo

Artır Azalt

Adawall Seyyah Duvar Kağıdı

Adawall olarak farklı desenleri çok seviyoruz. Ancak gezginler gibi her yeri dolaşsak de farklılıktan sonra durgunluğa ve klasiğe dönüşü de takdir ediyoruz. Seyyah koleksiyonu da bize tam olarak bunu hatırlatıyor. Zamana yenik düşmeyen, her daim ilgi görecek klasik desenler ve renkleri bu koleksiyonumuzda sizlere sunuyoruz.

Adawall Seyyah Duvar Kağıdı Özellikleri

En: 1,06 cm Uzunluk:10 m (10,6 m²)

Kapladığı Alan : 10,6 metrekare alan kaplar.

Uygulama Yöntemi: Tutkal kağıdı sürülmeli

 

Nonwowen kağıttan üretilmiştir. Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

 

Adawall Seyyah Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı: Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir. 

 

Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir. Tutkal kağıdı sürülmeli.

DESEN
Düz
RENK
Gri
ÖLÇÜ
106cm*10,6m (10m²)
KALİTE
Vinly Nonwoven
MENŞEİ
Yerli