Livart Genesisi Damask Duvar Kağıdı 3002-7

Livart Genesisi Damask Duvar Kağıdı 3002-7 (3002-7)

Fiyat : ₺446,52(KDV Dahil)
İndirimli : ₺294,71(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 4

Livart Genesisi Beyaz Gümüş Damask Desenli Duvar Kağıdı 3002-7

 

En: 106 cm Uzunluk:16 m (16m²)

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

 

Genesis Duvar Kağıdı Özellikleri


Livart Genesis Duvar Kağıtları, Avrupa standartları üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. Eşsiz tasarımlar yapan profesyonel ekibi ve son teknoloji üretim bandı ile hizmet vermektedir.

 

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

 

Genesis Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?


İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir.

DESEN
Damask Desenli
RENK
Gümüş Beyaz
ÖLÇÜ
106cm*16m (16m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli
Benzer Ürünler