Adawall Tropicano 9905-1 Beyaz  Tropikal Desenli Duvar Kağıdı
Adawall Tropicano 9905-1 Beyaz  Tropikal Desenli Duvar Kağıdı
Adawall Tropicano Tropikal Duvar Kağıdı 9905-1

Adawall Tropicano Tropikal Duvar Kağıdı 9905-1 (9905-1 / 15.6 MTR)

0,00
Fiyat : $64.80
İndirimli : $54.00
Stok Miktarı : 242

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 rulo icin geçerlidir.

Rulo

Artır Azalt

Adawall Tropicano Duvar Kağıdı Modelleri

Trapicano duvar kağıdı kataloğu içerisinde; mavinin ve yeşilin iç aydınlatıcı ferah tonları, modernize edilmiş gökkuşağı renkli desenler, yaprak yaprak huzurla yükselen ağaçlar, dağın, taşın yani doğanın kendiyle özdeşleştirdiği coğrafi yapılı dokular, tropikal iklimin misafir ettiği göz alıcı hayvanlar ve özgürlüğü kanadında taşıyan güzel renkli kuşlar bulunur. Bir yağmur ormanını geziyormuş hissine kapılacağınız bu katalog sayfalarında, tropikal iklimin tutkulu yansımalarını görecek ve yaşam alanlarınıza taşıyabileceğiniz bu tropik etkiyi güçlü bir şekilde hissedeceksiniz.

 

 

Tropicano Duvar Kağıdı Özellikleri

En:106 cm Uzunluk:15 m (16 m² )

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

Kağıt taban + Vinyl kaplı + Hot Emboss kağıttan üretilmiştir. Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir.

Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz.

Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir.

Akustik ve ses emici özelliği vardır.

Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz.

Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

 

Tropicano Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır ?

Duvar kağıdı uygulama öncesi hazırlık

Duvarlar düzgün, kuru, tozsuz, yağsız ve nötr beyaz renkte olmalıdır. Duvardaki delik ve çatlakları dolgu ya da kum ile pürüzsüz olacak şekilde kapatın. İlk olarak sabitleyici bir astarı duvara uygulayın. Bunun için astar, sabitleyici, ya da tek kat beyaz boya tavsiye edilir. Bu uygulama olası renk farklılıkları veya lekeleri azaltır. Ayrıca yeni sıva olduğundan duvar kağıdının gevşeme riskini de önler. Zeminin düzgün bir şekilde hazırlanması, ince ya da açık renkli duvar kağıtlarının uygulanmasında, olası transpalığına karşı daha fazla hassasiyet gerektiriyor. Astar ya da beyaz boya yerine düz kaplanmış duvar kağıtları tavsiye edilir. Birden fazla duvar kağıdı rulosu satın alıyorken olası renk farklılıklarını önlemek için, her biri için aynı olması gereken imalat kodunu kontrol edin.

 

Duvar Kağıdı uygulama

Dikkatlice gelecek adımları izleyin: İstenilen uzunlukta şeritler kesilir. Ölçü yüksekliğini dikkate alın. Deseni içe doğru yuvarlayın. Duvar kağıtlarına uygun, akrilik bazlı, çok amaçlı, kullanıma hazır yapıştırıcıyı duvarlarınıza uygulayın. Yapıştırıcı üreticisinin yönergelerini izleyin.

 

1. Bir spatula veya fırça yardımıyla şeritleri birbirinin yanına yapıştırın (üst üste bindirmeden).

2. Tüm hava kabarcıklarını yok etmek için ortadan başlayın ve kenarlara doğru fırçalayın. Yapıştırıcının arta kalanını duvar kağıdının üzerinden alın. Böyle bir durum yoksa da dikkatli bir şekilde nemli bir bezle kurulayın. OVALAMAYIN. Maket bıçağı yardımıyla tavan ve süpürgeliklerin dışında artan duvar kağıdını kesin.

3. Uygulama ve kuruma süresi boyunca hızlı ve aşırı sıcaklıktan ve hava akımından kaçınarak kurumaya bırakın.

 

Son kontrol: Kaliteli duvar kağıdı kuruduğu zaman kolayca çıkarılabilir. Üç şerit uyguladıktan sonra sonuçları kontrol edin. Üçten fazla şeritte şikayet kabul edilemez. Tamamlamaya devam etmek sizin sorumluluğunuzdur. Şikayetler hemen ve doğrudan dağıtıcıya rapor edilmelidir. 

DESEN
Çiçek Desenli
RENK
Beyaz
ÖLÇÜ
106cm*16m (16m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR