Dekor Harmony Çiçekli Duvar Kağıdı 164-D

Dekor Harmony Çiçekli Duvar Kağıdı 164-D (164-D)

0,00
Fiyat : ₺200,60(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 6
Kargo Alıcı Öder

Rulo

Artır Azalt

Dekor Harmony Çiçekli Duvar Kağıdı 164-D

 

En: 53 cm Uzunluk:10 mt (5m²)

Kapladığı Alan : 5 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

 

Dekor Harmony Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Menşei Türkiye'dir. Ürünün yüzeyi (dış tabakası) kağıttır. Silinebilmektedir. Hafif Nemli bez kullanılarak silme işlemi gerçekleştirilir. Duvara işlenebilirliği çok kolay ve rahattır. Kolay sökülür.  Yanmaya dayanıksızdır. Isı ve ses yalıtımı sağlar.

 

Dekor Harmony Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

 

İşlenebileceği duvar yapısı: Pürüzsüz duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir.  Rulo halindedir. Arkasına duvar kağıdı tutkalı sürülerek yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. 

 

Önemli Not : Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 20-60 cm eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu pay her durumda fire verecektir. Üst üste 0,1 cm bindirilerek işlenir.

 

Uygulama Alanı : Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz.

DESEN
Çiçek Desenli
RENK
Turkuaz
ÖLÇÜ
53cm*10m (5m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli