Da Vinci 1400-5 Siyah Düz Duvar Kağıdı
Da Vinci 1400-5 Siyah Düz Duvar Kağıdı

Livart Makro Mix Düz Duvar Kağıdı 1400-5 (1400-5)

0,00
Fiyat : ₺567,51  + KDV
KDV Dahil : ₺669,66
Stok Miktarı : 30
Kargo Alıcı Öder

Rulo

Artır Azalt

Livart Makro Mix Duvar Kağıdı 

En: 106 cm Uzunluk:16 m (16m²)

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

Livart Makro Mix Duvar Kağıdı Özellikleri

Livart Makro Mix Duvar Kağıtları, Avrupa standartları üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. Eşsiz tasarımlar yapan profesyonel ekibi ve son teknoloji üretim bandı ile hizmet vermektedir.

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

Livart Makro Mix Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir.