Forever Siyah Beyaz Şeritli Duvar Kağıdı
Forever Siyah Beyaz Şeritli Duvar Kağıdı

Forever Siyah Beyaz Şeritli Duvar Kağıdı 15243 (15243)

0,00
Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺65,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 0
Kargo Alıcı Öder

RULO

Artır Azalt

Forever 15243 Siyah Beyaz Şeritli Duvar Kağıdı


En: 53 cm Uzunluk:10 mt (5m²)

Kapladığı Alan : 5 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

 

Forever Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Menşei Türkiye'dir. Ürünün yüzeyi (dış tabakası) vinlydir. Silinebilmektedir. Nemli bez kullanılarak silme işlemi gerçekleştirilir. Duvara işlenebilirliği çok kolay ve rahattır. Kolay sökülür.  Yanmaya dayanıksızdır. Isı ve ses yalıtımı sağlar.

 

Forever Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

 

İşlenebileceği duvar yapısı:Pürüzsüz duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir.  Rulo halindedir. Arkasına duvar kağıdı tutkalı sürülerek yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. 

 

Önemli Not : Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 20-60 cm eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu pay her durumda fire verecektir.

 

Uygulama Alanı : Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz.

 

Kargo : 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 

 

 

Müşteri hizmetleri : 0850 304 42 00

Whatsapp iletişim hattımız : 0553 170 20 64

  

Ürün rengi telefon veya bilgisayar ekranında ton farkı yaratabilir. Farklı cihazlarda farklı tonlarda görünebilir. Emin olamadığınız durumlarda lütfen whatsapp hattımızdan detaylı fotoğraf isteyiniz.

 

DESEN
Çizgili
RENK
Beyaz Siyah
ÖLÇÜ
53cm*10m (5m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli