Düz Beyaz Mermer Süpürgelik-Bordür-Perdelik 9.4cm
Düz Beyaz Mermer Süpürgelik-Bordür-Perdelik 9.4cm
Düz Beyaz Mermer Süpürgelik-Bordür-Perdelik 9.4cm
Düz Beyaz Mermer Süpürgelik-Bordür-Perdelik 9.4cm

Düz Beyaz Mermer Süpürgelik-Bordür-Perdelik 9.4cm (DP94-BM)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $2.58
Stok Miktarı : 72

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Dekoratif Düz Beyaz Mermer Süpürgelik-Bordür-Perdelik 9.4cm

Dekoratif Süpürgelik - Bordür - Perdelik genişliği 9.4 cm uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatlarımız 1 metre için geçerlidir. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı (2.4) ve katları olarak sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

İşlemeli Süpürgelik-Bordür-Perdelik profil modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.  

Dekoratif Süpürgelik-Bordür-Perdelik Özellikleri

Profillerimizin; hammadesi polimer malzemedir. Darbeye karşı dayanaklı, nem ve sudan etkilenmez, çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz piyasadaki stropiyer ve köpük gibi değildir. 

Dekoratif Süpürgelik-Bordür-Perdelik Nasıl Uygulanır ?

Uygulama yapacağınız alanın ölçülerine göre kenarlarını 45 derecelik açı ile önceden kesmiş olduğunuz Süpürgelikları kompresör çivi tabancası ile uygulayabilir yada hızlı kuruyan silikon ile yapıştırabilirsiniz. Silikon kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır. 

Süpürgelik-Bordür-Perdelik Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 42 00

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break