Grown Baby Bulut Desenli Bebek Odası Duvar Kağıdı 137-3 l Dekonil
Grown Baby Bulut Desenli Bebek Odası Duvar Kağıdı 137-3 l Dekonil

Grown Baby Bulut Desenli Bebek Odası Duvar Kağıdı 137-3 (137-3)

0,00
Fiyat : $45.64
İndirimli : $38.03
Stok Miktarı : 10

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 rulo icin geçerlidir.

Rulo

Artır Azalt

Grown Baby Bebek Odası Duvar Kağıdı

En: 53 cm Uzunluk:10 mt (5m²)

Kapladığı Alan : 5 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır. Dijital baskı yöntemi ile üretilmiştir.

 

Grown Baby Duvar Kağıdı Özellikleri

-  Grown ürünleri dijital baskı yöntemi ile 1. sınıf gerçek duvar kağıtlarına yüksek çözünürlükte baskı kalitesi ile elde edilir. Uzun yıllar boyunca duvarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Dijital baskı yöntemi ile üretildikleri için görüntü çözünürlükleri çok yüksek ve kalitelidir.

- Kullanmış olduğumuz duvar kağıdı çeşitlerimiz; 150 gr Non-Woven 

- Uygulama yapıldıktan sonra nemli ve temiz bir bez ile rahatlıkla silinebilir.

- Kağıdımız hava alır özelliğine sahip olup kanserojen madde bulundurmaz ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez bu yüzden bebek odaları için uygundur.

- Alev almaz B1 sertifikasına sahiptir.

- Lateks baskıdan imal edilmiştir. Lateks baskı, su bazlı bir boyadır ve insan sağlığına zarar vermez.

 

Grown Baby Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı: Pürüzsüz duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir.

Uygulama : Uygulamaya başlamadan önce satın aldığınız ruloların içinde bulunan etiketlerdeki baskı numaralarının aynı olmasına dikkat ediniz. İşaretlediğiniz kağıtları katlayarak makas ile kesiniz. Tutkal işlemini uygularken kuru yer kalmayacak şekilde tutkallayınız ve özellikle kenarlarına bir miktar fazla sürünüz. Tutkallama işlemi bittikten sonra 10-15 dakika beklemeye bırakınız. Elde edilen dikey çizgiden başlayarak ilk boy kağıt şakülünde duvara yapıştırılır. Yapıştırılan kağıdın temiz bir bez veya sünger ile hava boşlukları alınır. Kağıdın alttan fazlalığı kesilir ve tekrar yapıştırılır. Döşeme esnasında, aynı desenler aynı yükseklikte yan yana yapıştırılmalıdır. İnsan Sağlığına ve Çevreye dost bir üründür. Uygulama sırası ve sonrasında koku yapmaz.

Önemli Not : Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 35-65 cm eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu pay her durumda fire verecektir. Desenler yan yana sıfır işlenir.

Uygulama Alanı : Erkek çocuk odası, kız çocuk odası, erkek bebek odası ve kız bebek odası için kullanabilirsiniz. Bebek ve Çocuk Odaları için Duvar Kağıdını kullanabilirsiniz.

DESEN
Bulut Desenli
RENK
Beyaz Pembe
ÖLÇÜ
53cm*10m (5m²)
KALİTE
Nonwoven
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR