Dekor Classic Düz Duvar Kağıdı 362-E

Dekor Classic Düz Duvar Kağıdı 362-E (362-E)

0,00
Stok Miktarı : 0

Dekor Classic Düz Duvar Kağıdı 362-E

 

En: 53 cm Uzunluk:10 mt (5m²)

Kapladığı Alan : 5 metrekare alan kaplar.

Yukarıdaki fiyat, 1 rulo fiyatıdır.

 

Dekor Classic Duvar Kağıdı Özellikleri

 

Menşei Türkiye'dir. Ürünün yüzeyi (dış tabakası) kağıttır. Silinebilmektedir. Hafif Nemli bez kullanılarak silme işlemi gerçekleştirilir. Duvara işlenebilirliği çok kolay ve rahattır. Kolay sökülür.  Yanmaya dayanıksızdır. Isı ve ses yalıtımı sağlar.

 

Dekor Classic Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

 

İşlenebileceği duvar yapısı: Pürüzsüz duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir.  Rulo halindedir. Arkasına duvar kağıdı tutkalı sürülerek yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. 

 

Önemli Not : Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 20-60 cm eklemenizi tavsiye ediyoruz. Bu pay her durumda fire verecektir. Üst üste 0,1 cm bindirilerek işlenir.

 

Uygulama Alanı : Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz.

DESEN
Düz
RENK
Yeşil
ÖLÇÜ
53cm*10m (5m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR