Decowall Retro 5015-01 Yaprak Desenli Duvar Kağıdı (5015-01)

Marka : Retro
Fiyat : ₺351,73  + KDV
İndirimli : ₺201,81  + KDV
KDV Dahil : ₺238,14
Stok Miktarı : 12

Retro Desenli Duvar Kağıdı

 

En: 106 cm Uzunluk:16 m (16m²)

Kapladığı Alan : 16 metrekare alan kaplar.

 

Retro Duvar Kağıdı Özellikleri


Retronun eğlenceli, renkli ve geçmişi yansıtan stili ile tek düze mekanların tekrar hayat bulmasını sağlayan, geçmişten günümüze sanatın inceliklerini aktaran yeni duvar kağıdı koleksiyonumuz 

 

Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir. Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz. Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir. Akustik ve ses emici özelliği vardır. Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz. Üretimleri Renk ve desen baskısı yapılan birinci hamur kağıttan yapılmıştır.

 

Retro Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?


İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

Duvara işlenmesi:Desenler yan yana sıfır işlenir.

DESEN
Yaprak Desenli Çiçek Desenli
RENK
Yeşil Beyaz Siyah
ÖLÇÜ
106cm*16m (16m²)
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli