Decowall Astor Boyanabilir Duvar Kağıdı Paint-1 | Dekonil.com
Decowall Astor Boyanabilir Duvar Kağıdı Paint-1 | Dekonil.com
Decowall Astor Boyanabilir Duvar Kağıdı Paint-1 | Dekonil.com
Decowall Astor Boyanabilir Duvar Kağıdı Paint-1 | Dekonil.com
Decowall Astor Boyanabilir Duvar Kağıdı Paint-1 | Dekonil.com

Decowall Astor Boyanabilir Duvar Kağıdı Paınt-1 (PAINT-1)

0,00
KDV Dahil : $38.40
İndirimli : $32.00
KDV Dahil : $32.00
Stok Miktarı : 18

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 rulo icin geçerlidir.

Rulo

Artır Azalt

Decowall Astor Duvar Kağıdı 
 

En:1,06 cm Uzunluk:25m (25m²)

Kapladığı Alan : 25 metrekare alan kaplar.

 

 

“Braheem” markası olarak özgün tasarımlar ve kaliteli üretimler ile duvar dekorasyonlarında aradığınız yaratıcılık ve konforu sağlayarak, her mekanı küçük dokunuşlarla bambaşka bir görünüme büründürüyoruz.

Stil sahibi ve boyanabilir duvar kağıdı seçenekleriyle Boyanabilir duvar kağıtları, tek başlarına kullanılabildiği gibi istediğiniz zaman istediğiniz renge boyayabileceğiniz çokça tercih edilen tavan ve duvar kaplaması türüdür. Isı ve ses yalıtımı özellikleriyle gelen boyanabilir duvar kağıtları, küçük kusurları olan duvarlar ve tavanlar için yada uygulandığı alanlara zenginlik katmak için mükemmel bir seçimdir ! En son teknolojiye sahip makine parkurumuzda son derece sağlıklı ve güvenilir malzemelerden çeşitli kalite standartları çerçevesinde üretilmiştir.

Boyanabilir duvar kağıtlarıyla, seçmiş olduğunuz tasarıma zevkinize uygun olarak belirlediğiniz renkleri uygulayarak daha da özelleştirilmiş bir stil oluşturabilirsiniz. Derin dokusu ve tarzıyla uygulandığı alanlara cesur bir hava veren boyanabilir duvar kağıtları hayallerinizdeki renk düzenini bir oturma veya yemek odasında dahi kolayca yaratmanıza olanak tanır. Bu benzersiz duvar kağıdı stilinin mekanlarda nasıl eğlenceli bir değişiklik yapmayı kolaylaştırdığını keşfedin…

 

Decowall Astor Duvar Kağıdı Özellikleri

Nonwowen kağıttan üretilmiştir. Leke ve kir tutmaz. Lekeler kolaylıkla çıkabilmektedir. %100 oranında silinebilir ve hijyeniktir.

Hava alabilen duvar kağıtlarının güneş ışığına dayanıklılığı vardır ve hiçbir şekilde solmaz.

Sağlıklı ve doğaldır anti-bakteriyel, nefes alabilen özelliklere sahiptir.

Akustik ve ses emici özelliği vardır.

Kanserojen madde içermez ve koku yapmaz

Decowall Astor Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı:Çok bozuk olmayan hafif pürüzlü duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir fakat bu duvar kağıtları vinil (plastik) dokuda olduğu için mutlaka yan yana sıfır işlenir bu sebepten dolayı duvarın düzgün olmasına dikkat edilmelidir.

DESEN
Düz
RENK
Beyaz
KALİTE
Vinly
MENŞEİ
Yerli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break