Patina Ahşapiyer Süpürgelik Bordür 8*290 cm
Patina Ahşapiyer Süpürgelik Bordür 8*290 cm
Patina İşlemeli Bordür-Süpürgelik 8,5 cm | Dekonil
Patina İşlemeli Bordür-Süpürgelik 8,5 cm | Dekonil

Patina İşlemeli Bordür-Süpürgelik 8,5 cm (MB8530-4P)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $2.68
İndirimli : $2.24
Stok Miktarı : 19,2

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

Dekoratif İşlemeli Süpürgelik

Dekoratif işlemeli Süpürgelik genişliği 8,5 cm uzunluğu 240 cm'dir. Sitedeki fiyatlarımız 1 metre için geçerlidir. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.

İşlemeli Süpürgelik profil modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.  

Dekoratif İşlemeli Süpürgelik Özellikleri

Süpürgelik profillerimizin; hammadesi %70 kristal %30 antijottur. Darbeye karşı dayanaklı, nem ve sudan etkilenmez, çok kaliteli uzun ömürlü hafif ve kolay montaj edilir. Ürünümüz piyasadaki stropiyer ve köpük gibi değildir. 

Dekoratif Süpürgelik Nasıl Uygulanır ?

Uygulama yapacağınız alanın ölçülerine göre kenarlarını 45 derecelik açı ile önceden kesmiş olduğunuz Süpürgelikları kompresör çivi tabancası ile uygulayabilir yada hızlı kuruyan silikon ile yapıştırabilirsiniz. Silikon kuruyana kadar beyaz bant ile yapıştırılır ve kuruduktan sonra bant çıkartılır. 

Süpürgelik Uygulama Hizmeti

İstanbul içinde uygulama hizmeti vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 42 00

 

ÖLÇÜ
8,5 cm
RENK
Patina
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break