21cm Antrasit Köşe Modülü 2cm
21cm Antrasit Köşe Modülü 2cm
21cm Antrasit Köşe Modülü 2cm

21cm Antrasit Köşe Modülü 2cm (DL210-ANTKM)

0,00
Marka : Dekonil
Fiyat : $1.78
İndirimli : $1.48
Stok Miktarı : 9154,2

Kargo ücreti "ALICI ÖDER" olarak gönderilecektir.

 

Fiyatımız 1 metre icin geçerlidir.

Metre

Artır Azalt

21cm Dekoratif Köşe Modülü

Dekoratif Köşe Modülü 2cm

Köşe modülünün genişliği 2 cm uzunluğu 290 cm'dir ,Sitedeki fiyatımız 2 cm eninde 1 metre uzunluğunda(2cmx100cm) birim fiyatımızdır. İhtiyacınız olan metreyi hesaplayıp toplamı sepete ekleyip satın alabilirsiniz.21cm lambri ile tam uyumludur.

Çerçeve profili suya, rutubete, darbeye dayanıklı, tavan ve duvar kaplama lambiri modelleri. Banyolarda, balkonlarda, ofis dekorasyonunda, otel dekorasyonunda, mağaza dekorasyonunda, restourant dekorasyonlarında kullanılmak üzere üretilmiş lüks dekoratif lambiri profilleri modellerimiz hem duvar süslemelerinde hemde tavan süslemelerinde kullanılmaktadır. Ürünlerimiz temiz ve kolay montaj edilebilir.

21cm Köşe Modülü Özellikleri

En: 2 cm, Boyu:290 cm 

 

Duvar ve Tavan Profillerimizin; Hammadesi polimer malzemedir. Darbeye Karşı Dayanaklı, Nem ve Sudan Etkilenmez, Çok kaliteli Uzun Ömürlü Hafif ve Kolay Montaj edilir. Ürünümüz Piyasadaki Stropiyer ve Köpük gibi değildir. 

Hammadde
Polimer
Renk
Antrasit
Ölçü
2 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
while True: text = input("En ebatını giriniz: ") try: numerical_value = float(text) except ValueError: print("Lütfen bir sayı giriniz.") continue result = numerical_value / 11.5 print("Sonuç:", result) while True: lambri_fiyati = input("Lambri fiyatını giriniz: ") try: lambri_fiyati = float(lambri_fiyati) break except ValueError: print("Lütfen geçerli bir fiyat giriniz.") final_price = result * lambri_fiyati print("Fiyat:", final_price) break